Přejít na obsah

Vodafone TV na Android boxu


Návštěvník Michal Hám

Doporučené příspěvky

Návštěvník Michal Hám

Dobrý den. 

Rád bych Vodafone TV sledoval na zařízení Android IP Box Strong SRT 2023, ale po stažení se mi zobrazuje jen oznámení, že Vodafone TV nelze sledovat na nezabezpečeném zařízení. Mohu poprosit o radu, co s tím? Děkuji 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná tam bude problém s DRM ochranou,

aplikace Vodafone TV je určena pro mobilní telefony a tablety, různé Android boxy s obyčejným Androidem nejsou podporovány.

Jedině počkat až bude verze pro Android TV, ta by pak teoreticky měla šlapat i na Android boxech s Android TV/Google TV.

Ještě mě napadlo zkusit tu aplikaci otevřít v běžném webovém prohlížeči, který už Vodafone TV také podporuje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainstalujte DRMinfo a pošlete výsledek kontroly. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidfung.drminfo&hl=cs&gl=US

Pokud tam bude Widevine L3 nebo to je zařízení zcela bez Widevine, případně tam není rozumně vysoký HDCP level, tak je to problém s DRM (L3 je vyhovující na počítači, ale nevím, jak se VF TV na L3 tváří na Androidu).

Pokud je to rootnuté zařízení nebo zařízení s odemčeným bootloaderem, může být problém v tom.

Upraveno uživatelem zajdee
  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, tomus napsal:

Ještě mě napadlo zkusit tu aplikaci otevřít v běžném webovém prohlížeči, který už Vodafone TV také podporuje.

Zkoušel jsem to na android boxu, při pokusu něco přehrát jde redirect na stránku s android aplikaci, takže v prohlížeči to funguje asi jen na windows. 

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal CH7465VF, Vodafone TV prem
  • Praha - Podolí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě mne napadá změnit User agent v prohlížeči, protože z této hodnoty server ví na jakém zařízení a prohlížeči to běží.

Ale netuším jaká verze Chrome v boxu je a jestli je to tam možné, nebo má možnost instalovat rozšížení? 

Prostě mu vnutit, že Chrome běžící na Win :) 

Používám to pří vývoji webovek, ale na PC 😞

 

 

image.png

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...