Přejít na obsah

Podezřelý email


Ivo Mašek

Doporučené příspěvky

Když jsem byl u UPC, tak mě nikdo nikdy s ničím neotravoval, nechali mě normálně žít a vše bylo v pohodě.

Co jsem byl přejit k Vodafone, tak se začaly dít věci. Minulý týden mě přišel od Vodafone email, že jsem si nepožádal o prodloužení Netflixu. Nikdy jsem ho neměl. Email jsem vyhodnotil, jako spam, nereagoval na něj a smazal. Dnes mě přišel další email od Vodafone. Nevím, jestli je to další spam, zatím jsem na to nereagoval, ani nechápu, co se po mě chce. Chodí vám také tyhle nesmysly? 

Jak říkám, UPC mě nechali v klidu žít. Vše bylo v pohodě. Vodafone má zřejmě potřebu do zákazníků stále šťourat. Začíná mě to velmi nebavit !!

Jestli je to upozornění opravdové (není to spam), to jim mám ve Vodafone jednou měsíčně tam zarecitovat básničku, .... nebo o co jim vlastně jde?

 

2021-08-16_061702.jpg

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli je email podvodnej nebo neni, to se dá snad poznat snadno - stačí zkontrolovat, z jaký emailový adresy email přišel, a pro jistotu taky kam vede odkaz, ne kterej máš klikat - pokud to v obou případech je vodafone.cz nebo vodafone.com, tak to žádnej podvodnej email nebude

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Podezřelý email

Když kliknu na odkaz, tak se mě otevře můj zabezpečený vstup (přihlašovací jméno a heslo) do "Můj Vodafone". Dál jsem nepokračoval přes tento email a ani nehodlám v tom přes tento email pokračovat. 

Tam se přihlašuji od jinud (přes ofiko stránky Vodafone). 

Každopádně jsem to poslal přes email: poradime@vodafone.com. ............ možná můžu čekat nějakou superaktivitu a smazání přihlášení do "Můj Vodafone". 

Když si vzpomenu, jakou fušku mě to dalo, se s nimi spojit a zprovoznit Můj Vodafone, .....  kam jsem se týden po přepojení nedostal, protože přihlašovací údaje přes SMS byly neplatné .... 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na Můj Vodafone přistupuji tak 2x týdně (někdy ani to ne). Naposled jsem tam byl dnes ráno (2x), kvůli vyúčtování. 

Já nerozumím tomu spojení "prázdný profil". Co to je ??  A že mám přidat nový účet. Pro Boha proč ??!!  Proč mě chtějí smazat Můj Vodafone? O co jim vlastně jde?

Já si platím TV a inet, občas tam zajdu kvůli info o vyúčtování a to je vše. Nemusím tam chodit vůbec, když na to přijde. 

 

 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...