Přejít na obsah

Platba v aplikaci


Návštěvník machanJ

Doporučené příspěvky

Návštěvník machanJ

Dobrý den, pokud zaplatím v aplikaci možnosti přidat vyúčtování Vodafone jsou za tuto možnost platby nějaké poplatky navíc?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jak mám zaplatit v aplikaci Můj Vodafone vyúčtování online kartou? V UPC to byla otázka pár kliknutí v samoobsluze...

Když kliknu zaplatit, tak mi to zobrazí instrukce pro převod (vážně v roce 2022 zadávat někde 3 čísla?)

Když dám dole zaplatit kartou, tak to prozměnu chce telefonní číslo, zkoušel jsem číslo plátce, číslo služby... z toho to nic nebere.

Díky

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • -
  • TC7200
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvětšit si na displeji telefonu fakturu tak,aby si měl QR kod dostatečně velký,udělat screenshot displeje,a pak postupovat,jak popsal Adolf.Neboli v fonu otevřít bankovnictví,vybrat QR paltbu,možnost zvolit výběr QR kodu z galerie a zaplatit.Trvá to asi o 30 sec dýl,než jak popsal Adolf

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Krevety Doručuji platit inkasem, jednou to nastavíte a pak už se o to nemusíte starat.

Jinak nevím jestli to ještě platí, ale Ondra tady v lednu psal že:

v tuto chvíli je možné platit kartou jen v případě, že ve Vyúčtování je alespoň jedno mobilní číslo. Na změně pracujeme, takže to není trvalý stav a platba kartou bude možná i za ostatní služby. Aktuální možnosti placení kartou najdete vždy v Centru péče. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, Adolf.Shitler napsal:

Jo tak, pán Krevety ještě nezjistil, že existuje PC nebo NB. No to je pak samozřejmě jiná 😄

Neboj mám, ale tak nějak první vždy narazím na mail v telefonu, a to je takový reminder, že mám zaplatit tak nejlépe to hned vyřídit.

@tomus

Díky za info, takže je to prostě jedna z dalších chyb Vodafonu. Vzhledem k ostatním záležitostem, co se zde řeší, to bude tipuju setrvalý stav.

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • -
  • TC7200
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to prosté:

1)  otevřu  Můj Vodafone

2) zase po měsíci zapřemýšlím, kde že jsou v aplikaci skrytá vyúčtování - přívětivá cesta k nim imho teda zrovna není

3) když objevím, stáhnu do mobilu

4) přesunu z úložiště mobilu do Google disku

5) otevřu Google disk na PC

6) otevřu vyúčtování v pdf

7) na QR kód (ke kterému jsem se konečně dostal a o to celou dobu šlo) použiji možnost platba QR v mobilní bance

a - voilá - je zaplaceno.
Jak jsem psal zkraje - brnkačka.

Pokud znáte šikovnější, praktičtější postup platby, poraďte. Inkasem platit nechci a papírová vyúčtování poštou dostávat také ne.

  • -
  • -
  • Komplet
  • Takový bílý, nastojato
  • Praha Žižkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...