Přejít na obsah

Chyby Vodafone TV


Ivo2003

Doporučené příspěvky

Dobrý den, 

1, Hodně často - několikrát denně se stává, že při sledování nahrávek vyskočí chyba - nepodařilo se připojit k serveru, stává se to i zde někomu? Pročítal jsem fórum ale nikdo si moc nestěžoval... 

2, Občas u některých nahrávek nefunguje rychlé přetáčení, proč? 

3, V mobilní app Vodafone TV zadám jako číslo VTV a za to číslo služby získané v samoobsluze a heslo ze sms, které používám i pro přihlášení do samoobsluhy a nikdy se mi nepovedlo přihlásit, dělám to dobře? 

Vodafone má hodně čísel, takže si nejsem jistý, co po mě vlastně chtějí 

 

Ještě se chci zeptat, jestli nejde reorganizovat hlavní menu STB, nechápu proč nahrané pořady jsou až někde dole - na 5 kliknutí ovladačem pod blbostma jako 'Ostatní sledují',  což mě naprosto nezajímá co sleduji ostatní... 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Návštěvník Johny

1) Ne tak často, ale stává se mi to - hlavně se mi to stalo při přechození automaticky na další díl v seriálu při HBO OD

2) Evidentně nestíhá server nebo box nestihl stáhnout data, hlavně pokud si spustíte zpětně přehrání a hned dáte přetáčet, box nestíhá. Zkuste spustit zpětné přehrání, počkat 5 vteřin a pak až přetáčet. 

3) Přihlašovací údaje přišli do SMSky při vytvoření služby, zkuste dohledat. 

4) Jde, ale GUI nikdo jen tak předělávat nebude, stejně tak jako nepochopitelné zobrazení EPG, kdy nejsou schopni zajistit ani správné zarovnání textu při 90+ delším programu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

3, V mobilní app Vodafone TV zadám jako číslo VTV a za to číslo služby získané v samoobsluze a heslo ze sms, které používám i pro přihlášení do samoobsluhy a nikdy se mi nepovedlo přihlásit, dělám to dobře? 

Po otevření Vodafone v mobilu, se ti objeví nahoře na "monitůrku" mobilu nějaké přihlášení, to nepoužívej. Pod ním na levé straně se ti objeví sekce do přihlášení vyúčtování služeb (televize, internet). Tam klikni a budeš se muset přihlásit. Pokud máš přístup na internetu do "Můj Vodafone", tak použij stejné přihlašovací jméno a heslo. Jsou to jenom číslice, žádná písmena tam nejsou (alespoň já je nemám). Mě se to podařilo, mělo by to jít i tobě.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Když otevřu Vodafone tv v mobilu tak je tam jen možnost zadání čísla, nic jiného tam není, zkoušel jsem snad všechny čísla z faktur atd a prostě nejde.

 

Co se týče tv přes Stb, velmi často se stále stává, že se objeví hláška že není připojení k internetu. Občas zamrzne i pořad přehrávabý ze záznamu. Takové problémy nebyly ani kdysi s přístrojem Handan 6000

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomt

Další neznámá hláška při dnešním pokusu o spuštění VTV v notebooku WA181 Copak to asi může být, tušíte?

Upraveno uživatelem tomt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

V poslední době se často stává, že při rychlém posuvu záznamu chybí náhledy a hlavně, občas spuštění záznamu trvá i 8 sekund po zvolení dané nahrávky, než to začne reagovat, u cihly to bylo hned. 

Že nyní to je v cloudu zákazníka asi moc zajímat nemusí, Vodafone sliboval, že pro zákazníky se přechodem nic nemění 

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...