Přejít na obsah

Počítání objemu dat


Návštěvník Tom

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tom

Dobrý den, můžete mi vysvětlit, jak Vodafone počítá spotřebovaná data?? Přijde mi totiž nepochopitelné, že už po doslova pár minutách používání gmailu mi přijde zpráva, že mám spotřebováno 75%, hned na to 90% a do 8min. (dle přijatých zpráv) mám spotřebováno i zbylých 10% z cca 8,8 gb kompletně. To by byly 2GB na 10-15min. to je blbost, to ani nejde přenést. Na pozadí žádné velké přenosy neprobíhaly. Nejspíš se z toho nějak vykroutíte, ale faktem je, že jsem byl s daty velmi spokojený, ale po automatickém prodloužení smlouvy se to zhoršilo, jako bych měl mnohem menší objem dat citelně pomalejší rychlostí. Je to snaha donutit zákazníky přejít k jinému tarifu nebo jak to mám chápat? Fakt mě to štve. Nemám vůči vám ani chlup negativních předsudků, ale toto mi prostě přijde dost nefér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, zkopíruj tuto zprávu, připiš tam detaily o tvém tarifu a na jakém zařízení internet používáš a zprávu vlož na Facebook Vodafone,

protože tady nefunguje oficiální podpora ze strany Vodafone (ale můžeš to zkonzultovat klidně i zde)

https://m.facebook.com/vodafoneCZ/posts_to_page/

 

Jinak určitě bych pátral zda tam nemáš nějaký vir nebo něco podobného.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja si na telefonu vystacim i s 5GB dat. A to ho nesetrim. Mnohy poslouzi i jako hotspot. 

Podival nych se, jak jez nekdo zminil, co spotrebovava data podle telefonu a pak bych se pokusil najit co to dela. 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...