Přejít na obsah

Přechod na Vodafone TV


honza265

Doporučené příspěvky

Před hodinou, Trabi napsal:

to je takovy problem me zadat do jejich systemu.....abych mel moznost sledovat pres prohlizec? Stejne TV mam a to hnedka Komplet a 1 Gbit + dve SIM s neomezenymi tarify.....platim docela dost na to, abych mohl tedy sledovat pres PC televizi.....copak ta sluzba nejde nejak identifikovat po jejich tedy tim VTVxxxxx??

Nelze, buďto máš účet ještě u exUPC a máš k dispozici Horizon Go a nebo už jsi byl migrován do platformy Vodafone a máš dispozici Vodafone TV, ale mít obojí současně není možné.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Ladik To je dneska běžná věc, s VGA to nefunguje kvůli DRM, u analogu se nedá nijak zabránit nahrávání, narozdíl od HDMI, kde funguje HDCP. Pokud mu tohle nařizují smlouvy se stanicemi, tak se s tím nic udělat nedá, max. by se dalo povolit jen přehrávání veřejnoprávních kanálů.

  • 4G LTE
  • -
  • -
  • Huawei B2368-66
  • JMK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přišel na další nedostatek, předpokládám, že v zpětné shlédnutí v STB to bude mít podobné. Pořady za sebou nemají žádný přesah, spíš mezi ještě kus chybí, nenavazují na sebe.

Dále jsem si vzpomněl:

Nešlo začít sledovat pořad od začátku (byl to tenis, finále) v jeho průběhu. Ukazatel se posunul na začátek, ale pořad pokračoval v živém vysílání.

Chtěl jsem zjistit, kolik chybělo mezi pořady a dnes už na sebe navazují (ty stejné záznamy). Nevím proč včera ten první pořad skončil dříve. Pamatuji si, čím to skončilo a bylo to skoro o dvě minuty.

 

Začíná mi čím dál víc vadit způsob, jakým se lze dostat k pořadu. To asi někdo nedomyslel. Nejdřív je třeba spustit daný kanál a pak teprve se zobrazí nabídka programu pod přehrávaným oknem. Vyberu si pořad, přehraji a když chci pustit ten následující, tak je docela obtížné se k němu dostat. Na straně se zobrazují jen související pořady (asi podle názvu). Je třeba se v prohlížeči vrátit na předchozí stranu, odrolovat dolů a .... není tam stejný den, jaký tam byl při spuštění pořadu ale aktuální. Styl EPG byl mnohem lepší a to i v tom, že to zůstalo na původním místě.

 

Příspěvky se spojily (nešlo ten poslední už editovat) a není oddělené to, co jsem dopsal dneska, a to začíná "Chtěl jsem zjistit ...".

Upraveno uživatelem kenny
Doplnění
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miloš

No konečně to mají v nabídce.

 Ale Tv vysílání funguje tak 3 sekundy a pak chyba " WT1806."

 Při spuštění nahrávky chyba  " WT1807 ".

 Zkoušeno v prohlížečích   Opera  i  Chrome.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Miloš

Jeden monitor mám přes HDMI druhý přes Display Port a televizi přes HDMI. Jako hlavní používám ten DP.

Tak nevím co tomu je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník silebiscz

Taky se potýkám s WT1806 u všech nahrávek. Podle prvotních informací z VF jde o chybu sítě (buďto u klienta nebo i u VF). Nutno kontaktovat přímou linku na podporu ať to s Váma projdou. K chybě mi bude už volat jejich technik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Miloš

Tak další informace: Zkoušel jsem odpojit jeden monitor připojený přes kabel HDMI-DVI  a tv  začala na monitoru přes Display Port fungovat.

Ovšem  někdy funguje, někdy opět chyba 1807.

Přehrávání nahrávek stále nefunguje.

Zkusil jsem jakýsi notebook s jakýmsi Linuxem a Firefox - chyba WT 1809.

Mě to jejich přehrávání na webu přijde nějaké nedotažené.

Začínám uvažovat o "Lepší TV".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...