Přejít na obsah

Odkoupení (nevrácení) routeru Compal CH7465


Návštěvník tvprodukt
Přejít na řešení Vyřešil Návštěvník single ,

Doporučené příspěvky

Návštěvník tvprodukt

Ahoj,
kvuli stehovani na novou adresu jsem musel ukoncit svou 5 let starou smlouvu s UPC na poskytovani internetu a pronajem zarizeni. Mel jsem od nich bily Compal CH7465 tri roky. Rad bych si ten router s sebou vzal na novou adresu, kde UPC/Vodafone pevny internet uz je, ale je tam nejaky uplne archaicky router z roku 2010 🙂 Odkoupit se mi router urcite nepodari, ale na telefonicke podpore Vodafone mi naznacili, ze kdyz zarizeni jednoduse nevratim, tak se zas tak moc nestane. Asi tam probehne nejaka mala pokuta, ale uprimne – po trech letech pronajimani zarizeni, ktere uz ani Vodafone dal nevyuzije – to asi nebude snad zadna velka pecka. Co myslite? Je nejaka moznost, jak si tento router ponechat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A k čemu ti ten modem bude když ho nevrátíš ?

Akorát zaplatíš pokutu, která dle aktuálního ceníku činí 2000Kč, ten modem žádné jiné využití nemá, pokud se v systémech Vodafone bude jevit jako nevrácený, tak ho ani nepůjde znovu využít.

Spíš bych se zkusil domluvit, zda by ten modem třeba i včetně tvé smlouvy nešel migrovat na novou adresu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tvprodukt

Aha, to jsem netusil, ze ho na dalku deaktivuji a uz nepujde pouzit jinde. Na nove adrese uz prave UPC/Vodafone internet je, ja nepotrebuju migrovat ten ucet na sebe, chci jen pouzit ten router, protoze ten stavajici je ulpne nahovno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...