Přejít na obsah

Konečná fáze spojení UPC s Vodafone


marek-81

Doporučené příspěvky

Tak jsem tam zavolal a nějaká slečna mi sdělila, že nebude problém s 500 Mb/s Napořád, i že si budu moct domluvit lepší cenu. To ale, až budu kompletně převeden pod Vodafone.  Tak jsem zvědavý, co mi řeknou potom...

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Je možné, že po převedení služeb od UPC pod Vodafone mám ve Vodafone samoobsluze nižší částku za služby - v součtu to není 1:1 ale nyní nižší o 76 Kč, nebo je první vyúčtování nějaké částečné apod. a až další faktury budou na původní částku? 

 

Současně bych se zeptal, stále mi funguje HBO GO na původní registraci z UPC s tím (Horizon GO přestal další den fungovat, Vodafone TV přes web/aplikaci je funkční), že jen nově vybírám operátora Vodafone Česká republika. Nicméně ve Vodafone samoobsluze mám pro HBO GO možná jinou nebo novou registraci, ale ta nejde na stejný e-mail vytvořit. Bude nadále platit ta původní, nebo se za několik dní znefunkční a půjde registrovat ten Vodafone kód? Nebo je stejný? 

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

500 Mb/s nemám, ale podle Vodafone samoobsluhy:
TV Komplet - tarif 829 Kč, po slevě 373,05 Kč
Pevný internet Kabel 300 Mbps - tarif 559 Kč, po slevě 234,78 Kč
To je 607,83 Kč po slevách + 2x 70 Kč pronájem zařízení = 747,83 Kč

 

Tohle je srovnání původní myexUPC vs. první náhled na fakturu po převedení a zřejmě to vypadá, že 669 Kč bude za necelý měsíc (instalace Vodafone 20.10.) a pak dle výše uvedených částek 748 Kč měsíčně vč. pronájmu zařízení, tedy nakonec by to bylo o 4-5 Kč víc. No uvidíme, až bude nějaká faktura za kompletní měsíc. 

pic.png.3ecd58075f4fb4a3fbe886e002c57812.png

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Michal Vančo

Posledniho pul roku mi obcas zavolaji z Vodafonu ze teda uz probehne presun, posledni telefonat cca mesic dozadu s informaci ze predaji kontakt technikum a ze se maji ozvat do behem tydne, no uz je to mesic a maji to na parku zda se 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jemu spíš vadí, že mu řekli, že se ozvou, a neozval se jako skoro vždy nikdo 😕 o tom tady onehdá přece psal jinej týpek slohovku na půl stránky 😂

jinak myslim, že třeba zrovna od vodafonu by se mohly jiný firmy učit, jak migrovat zákazníky, protože co za ostudu předvádí jedna nejmenovaná česká firma, z toho by jeden doslova 🤢🤮 s gigovym internetem tři stomegový porty na modemu, bez přístupu do nastavení, televize v prohlížeči totální mazanice, zdražení o 300 a to zdaleka neni všechno 🙄 fakt zlatej vodafone

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...