Přejít na obsah

Konečná fáze spojení UPC s Vodafone


marek-81

Doporučené příspěvky

V 11. 8. 2021 v 15:00, namec napsal:

Ti,co maji Ca modul,tak přijdou na řadu,co se týče migrace,až jako poslední.V 1 vlně byly zákazníci s Hd Dvr mediabox,teď jsou na řadě  ti s Hd mediaboxem a naposled ti s modulem. A kdy budoe app.pro Tizen.Těžko říct.Na Fb na tento typ dotazů odpovidaji stylem"chystáme,plánujeme,ale nevíme kdy spustime"

Proto se ptám tady, jestli víte někdo více než co se týče univerzálních odpovědí na sociálních sítích... 🙂

Jestli jsem dobře pochopil z jiných zdrojů a diskuzí, CA moduly by i po migraci měly zůstat, je to tak?

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně boxu jsem v jednání.

Co se týká převedení, dostal jsem zprávu: "Vaše služby byly úspěšně převedeny do systému Vodafonu". Co je na pozadí, mě nemusí vůbec zajímat.

Upraveno uživatelem kenny
Doplnění
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 8. 2021 v 13:54, Marek-26 napsal:

@kenny Ale jste zmigrován napůl, modul je stále ve starém systému (nový ještě Conax zařízení neumí). Každopádně jestli box nepoužíváte, tak ho vraťte, je zbytečné ho mít ve skříni a platit pronájem.

 

@Marek-26  Jaké výhody člověk získává při migraci s CA moduly v této fázi, kromě jednotné faktury u VF? Dokážu se zalogovat do aplikace Vodafone TV? Co znamená, že jste zmigrován jen "napůl"? A ještě k těm aplikacím. Jak to vypadá s aplikací na Samsung TV (Tizen) a od jaké verze má aplikace Tizen podporovat?

  • Internet 500
  • Jiná služba
  • TV Komfort
  • Modem Compal, CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem právě dostal email, že za pár týdnů dojde k převedení služek v Vodafone a že se pro mě, kromě zúčtovacího období nic nemění.

Jenže hned uvedená cena je vyšší, než mám teď. Chyba, nebo je to normální? Navíc mám svůj HD box. Jak dlouho bude ten ještě fungovat? Předpokládám, že modem mi zůstane, když nechci víc, než 500 Mb/s.

Jde se vůbec s nima nějak dohodnout na ceně, když mám navíc ještě u Vodafone 2x tarif Red Basic?

A co kdybych chtěl tu jejich nabídku Zvýhodněná cena NAPOŘÁD + 3 měsíce Vodafone TV zdarma. Platí to i pro nás, ex-UPC a mohu si to domluvit hned, i když dojde ke spojení někdy za měsíc?

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tramin Cena by měla být +/- stejná (v řádu korun). HD box bude bez zpětného shlédnutí atd. fungovat ještě docela dlouho. U modemu záleží, jaký máte, zůstávají prakticky jen Compaly, Arrisy a Technicolory. 

Na akci 3 měsíce Tv zdarma určitě nárok nebude, navíc byste si musel pořídit Vodafone box a exUPC zařízení byste mohl vyhodit. Otázkou je, zda dojde ke sloučení těch smluv nebo budou vedeny 2 rozdílné (exUPC a mobilní) - každopádně se to poté dá sloučit.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...