Přejít na obsah

Rozbitý Horizon GO


Ivo2003

Doporučené příspěvky

Dobrý den, 

Poslední dva měsíce se setkávám nejen s notoricky známou chybou 2031 u Androidu, ale i s tím, že u některých stanic při kliknutí na přehrát se ukáže, že pořad nelze přehrát z důvodu právních omezení. Přitom je to normální stanice prima tv. Nějaká nová vlastnost Vodafonu? 

 

Ještě mám dotaz jestli při migraci z upc na vodafone zůstanou veškeré slevy, které nyní u upc mám - retence. 

Případně pokud ne, jestli je možné během migrace okamžitě bez sankcí ukončit služby - smlouvu jsem uzavřel s UPC, ne s Vodafone, tak by to neměl být problém ne? 

Děkuji

  • -
  • -
  • Základní
  • Compal CH7465, Set-top box Premium
  • Opava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Rozbitý Horizon GO
  • po měsících...
Návštěvník zka

Pokud to ještě někoho zajímá -  mě na android-u funguje  -   odhlášení  z HorizonTV a  plný restart boxu   (nastoupit a vystoupit)  a počkat nějakou minutku  (pustím si na chvilku něco krátkého z YT ;)) - a  pustím HorizonTV - přihlásím - a už to zpravidla jede.    Hádám, že tím  se člověk přihlásí s nějakým novým ID od nabootovaného Android-u, tak se dostane k fungujícímu streamu -    jen samotné odhlášení & přihlášení mě nestačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zdravím na jednom z komentářů při hodnocení aplikace jsem našel tohle. Nemohlo by to s tím souviset? (Ty IP adresy). Je pravda že na datech mi to funguje v pohodě, ale jak jsem připojený na poda síť tak se tam nedostanu a zůstane to v té úvodní obrazovce. Podle podpory a kontroly problém není pac mi funguje Horizon přes prohlížeč. Ale apka ne.

Screenshot_2022-01-03-23-21-53-599_com.android.vending.jpg

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Nemam
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky Podu a používám Horizon Go na Xiaomi boxu. Je pravdou, že to "zůstane viset" na úvodní obrazovce.

Alespoň tohle jsem si na začátku myslel. Jednou jsem to nechal viset a ono se to rozjede - ale až tak po 2 -3 minutách. Pokaždé to zaprotestuje, že síť je pomalá (300/80, netuším proč, když HBO Go, YT a pod. jede normálně) a pak se to již normálně rozjede a funguje. Netuším, proč je tam vždy ta promlka při startu - jestli něco kontroluje, nebo je tam záměrně, aby to lidi odradilo, nevím? Dělá to od té doby, co UPC bylo požráno VF. Předtím to nedělalo. Jinak mi večer přišlo upozornění na email i SMS, že budu transformován v termínu 12.2 - 18.2 na VF. Mám z toho "obrovskou" radost.

Upraveno uživatelem cvancara
  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...