Přejít na obsah

Jak přeladit Kaon USB


Návštěvník PetrB

Doporučené příspěvky

Návštěvník PetrB

Zdravim, prosim o radu, dnes mi zazvonila na dvere postarsi sousedka, ze ji nejedou vsechny programy v TV. Zjistil jsem, ze ma starou CRT TV a UPC mediabox pripojeny pres SCART. Dovolali jsme se nekomu z UPC a ten rikal, ze staci programy znovu naladit. A ja zaboha nemuzu najit v menu, kde se to ladi. Nasel jsem k tomu i manual: http://pics.vodafone.cz/2/kabel/hdmediabox/hd_mediabox_podrobny_manual.pdf Volali jsme zpet UPC chlapkovi, ale ten uz mel vypnuty telefon. Zkousel jsem jeste vodafone podporu, tam to chce cislo smlouvy, ale kdyz ho zadam, tak to ohlasi, ze cislo smlouvy je nezname. Jak prosim na tom mediaboxu ladite programy?

Predem diky moc
Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PetrB Nastavení - další nastavení - tovární nasravení. Ale je otázkou, zda ty kanály vůbec nemá nebo jen nemá předplatné, např. z důvodu, že byl dlouho vypnutý. Kdyby chybělo předplatné, pak bude nutné kontaktovat Vodafone, aby zaslali refresh programové nabídky a případně provedli párování.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Brně včera Vodafone vypnul analogové vysílání, jestli tam má sousedka černou obrazovku s běžícím textem dole, tak je možné že ten Mediabox ani neměla zapnutý a nepoužívala ho.

 

Jinak na Mediaboxech se kanály neladí, ty jsou tam naladěné automaticky, můžeš jít do nastavení/další nastavení/předplatné, a zkontrolovat zda je předplatné na červenec v zóně 5.

Jinak volat technickou podporu Vodafone  na tel. 241 005 100

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...