Přejít na obsah

Ukončení vysílání analogové TV a rádií


tomus

Doporučené příspěvky

V Brně a na Jižní Moravě bude tento týden pravděpodobně vypnuto analogové TV vysílání v kabelové síti exUPC,

Na televizoru v analogovém TV vysílání běhá na všech kanálech informace, že vysílání bude ukončeno v týdnu od 12. 7. 2021

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak já mám v provozu 3 televize. V obýváku a druhém pokoji mám TV přes STB, jsou to TV z dnešní éry., ovšem v kuchyni mám malou CRT, která umí přehrát VHS kazety., malá úhlopříčka, vyrobeno někdy v první polovině 90-tých let. HDMI nezná. Tak tam mám analog. Paní to používá jako kulisu při vaření. Až ten analog zruší, konečně se tam uvolní místo pro věci, které do kuchyně patří.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sodekcz No, ve Vodafone se to asi brzy dozví 😄 ale obávám se, že to bude takové číslo, že bychom ho nečekali. Osobně bych očekával pár desítek lidí, ale mám takové tušení, že jich bude mnohonásobně více.

@Ivo Mašek A nebo tam bude muset přijít jiná TV či DVB-T box.

@tomus Ukončena budou i analogová rádia.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak analog v Brně už je ode dneška vypnutý, už je tam jen černá obrazovka s informací.

to zase vymyslela nějaká chytrá hlava, nechat tam kolovat informaci o ukončení jeden a půl dne a pak to hned vypnout, tohle tam mělo být aspoň 14 dní před vypnutím, aby se na to lidi mohli připravit, takhle budou zbytečně naštvaní bombardovat zákaznickou linku.

A ještě analogová rádia k tomu. 🙄

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • tomus změnil název na Ukončení vysílání analogové TV a rádií
V 14. 7. 2021 v 11:45, quadra2030 napsal:

Ked tu tak mnohí vypisujú, že chcú lepší upload.. to bez uvoľnenia spodného pásma (do 200 MHz) nepôjde.

Můžu se jako laik zeptat, co to reálně znamená pro lepší upload? To vypnuli pouze v této oblasti nebo se to vypíná v celé republice? Jedná se o cílené uvolnění frekvencí za účelem dosažení lepšího uploadu v blízké budoucnosti nebo pouze o vypnutí archaických služeb?

 

Díky za odpověď

  • Super
  • Super
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha 7
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...