Přejít na obsah

Aplikace Vodafone TV - Chyba 1803


lynx-cz

Doporučené příspěvky

Tak se musím podělit nový poznatek.

Minulý týden mi odešel počítač tak jsem si postavil nový a ten měl jen HDMI a DP výstup a já monitory s HDMI, DVI, VGA a druhý DVI, VGA.

Vzhledem k tomu, že zatím nemám 8k na nové monitory tak jsem to chtěl propojit HDMI -> HDMI a druhý přes redukci DP -> DVI.

Vše fungovalo Vodafone TV žádná chyba. 

No a po cca 2 dnech mi odešel HDMI konektor na monitoru, tak jsem koupil redukci z HDMI na DVI  a jako bonus sliter na HDMI abych se mohl koukat na TV na tenis co dávaj jen na O2TV.

A říkám si tohle už Vodafone TV nemůže s těmi ochranami přežít.

Ale ono to funguje

U kabelů jsem si hlídal aby měli HDCP a nevybíral hned ty nejlevnější i když mají kabely jen 2m tak se splitrem jsem tam nechal cca 1500,-

 

Tak doufám, že nějaký "inovátor" z managmentu nevymyslí nějakou kulišárnu a bude to fungovat dál 😄

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Na Facebookové podpoře Vodafone uvádějí toto:

příčinou uvedené chybové hlášky MT1803 je funkce Private Relay (Soukromý přenos), což je zjednodušeně něco jako VPN, kterou si můžete zapnout jako funkci iPhonu. Stačí tak tuto volbu vypnout a aplikace bude fungovat. 

  • Souhlasím 1
  • Děkuji 1
  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomusi, děkuji moc, zafungovalo!

@Vodafone: to se opravdu musí člověk pídid po fórech, fb a já nevím kde, aby mu služba, kterou si platí fungovala na podporovaných zařízeních? Co takhle aktualizovat apku, když Apple vydá nový systém?

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dotcomsk

Bohužel to ne vždy funguje. Táborský páka je tak špatně odladěná, že mne připojilo jenom, když jsem měl VPN na Česko. Teďka nelze připojit vůbec. Po restartu se lze přihlásit jenom u VPN konfigurace Česko. Když není VPN zapnutá error MT 1803. 

Upraveno uživatelem dotcomsk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@retron Hezký den, informaci máme uvedenou na oficiálních stránkách naší podpory na https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/televize-aplikace/, je to tedy přímo na webu Vodafonu.

Zjišťoval jsem k tomu více u kolegů a protože příčina je ve funkci / službě třetí strany, tak aktualizaci aplikace v tomto ohledu nechystáme (neumím říct, zda by to vůbec bylo vzhledem k technickému řešení aplikace možné). 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dotcomsk

Mám dotaz. Dokázal už Vodafone upraviť aplikáciu tak, aby sa konečne po rokoch dala používať na MacOS? Alebo o tom vôbec neuvažuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 1. 2022 v 21:15, Marek-26 napsal:

@Mariann Nemohli nejspíše. Platforma Horizon zůstala ve vlastnictví původního vlastníka 😞

Ta stránka pořád ale patří vodafonu a i kdyby si to celé pronajímali jako to dělají jiní, tak na tom pořád budou líp.  Btw teď jsem se zkusil přihlásit na horizon a normálně funguje, takže návrat k opravdu plně funkční internet tv? Otevřete stránku a za 2 sekundy máte obraz. A funguje na všech monitorech. Když nedokázali opravit základní věci za rok, tak by to nedodělali nikdy, takže dobré rozhodnutí. 

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Plzeň
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Ahl315
On 8/4/2022 at 12:07 PM, Ondra - Vodafone said:

@retron Hezký den, informaci máme uvedenou na oficiálních stránkách naší podpory na https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/televize-aplikace/, je to tedy přímo na webu Vodafonu.

Zjišťoval jsem k tomu více u kolegů a protože příčina je ve funkci / službě třetí strany, tak aktualizaci aplikace v tomto ohledu nechystáme (neumím říct, zda by to vůbec bylo vzhledem k technickému řešení aplikace možné). 

Bohužel to, že aplikace korektně nepracuje s polohou Private Relay je chyba vývojáře aplikace a vymlouvat se na třetí stranu ten problém ve verzi 2.0.4 neodstraní. 🙁

Private Relay korektně udává polohu/zemi uživatele a neslouží k obcházení geo lokace.

https://developer.apple.com/support/prepare-your-network-for-icloud-private-relay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...