Přejít na obsah

Aplikace Vodafone TV - Chyba 1803


lynx-cz

Doporučené příspěvky

No, Horizont mi normálně běhá i rootem.

A ten path na G PAY je na obejití Safety NET, ale třeba na McDonalda to nefunguje ( ale, u něj mi to je docela jedno ).

 

PS: Tak jsem jen na pokus nainstaloval VTV a už při startu nějaký error MG006  😞

image.png.a03aae77232f02812564569fa7dcbdbf.png

Upraveno uživatelem Sparrow
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomt
V 17. 11. 2021 v 8:40, Marek-26 napsal:

Nepoužíváte VPN? Nemáte odemčený bootloader či Root?

Ahoj Marku, děkuji za odpověď, která mne nas...la stejně jako avizovaný přechod na VTV. Musím si aspoň touto formou ulevit, protože je to opravdu hrůza.

Mám root telefonu. Nechápu proč to najednou vadí?  Důrazně se ohrazuji proti tvrzení "Horizon Go s Rootem též nefungovalo", protože jsem chtěl spustit VTV na stejném telefonu, na kterém jsem používal HTG. Takže si opravte v análech - u HTG root nevadil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A při pokusu pustit na telefonu VTV přes prohlížeč dostanu odpověď - stáhni si apku. Děkuji.

Možná to může být další námět na zapracování do oprav slibované aktualizace aplikace. Ale k té po pročtení diskuze jsem jaksi skeptický. Popsal bych to slovy: "slibys e slibují, blázni se radují." Ale třeba vaši vývojáři všechny překvapí. Apropos - kdy k vydání aktualizace dojde?

PS: Nezlobím se na Vás osobně, ale na úřad, který zastupujete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vadilo to i předtím. Možná má Vodafone lepší detekci jak Horizon Go (mám opačnou zkušenost). Root obecně vadí, jelikož je to neoprávněný zásah do systému a poskytovatel většinou musí bránit neoprávněnému nahrávání, streamování atd.

Na webu přepněte user agenta na PC a bude po problému.

Já zde nic nezastupuji. Toto je moje volnočasová aktivita, necinkne mi za to ani kačka a vy/zne-užívám znalosti bývalého operátora UPC a pár zbývajících lidí, kteří mi rádi poradí ...

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomt
před 20 hodinami, Marek-26 napsal:

Vadilo to i předtím. Možná má Vodafone lepší detekci jak Horizon Go (mám opačnou zkušenost). Root obecně vadí, jelikož je to neoprávněný zásah do systému a poskytovatel většinou musí bránit neoprávněnému nahrávání, streamování atd.

Na webu přepněte user agenta na PC a bude po problému.

Já zde nic nezastupuji. Toto je moje volnočasová aktivita, necinkne mi za to ani kačka a vy/zne-užívám znalosti bývalého operátora UPC a pár zbývajících lidí, kteří mi rádi poradí ...

Omlouvám se, opravdu Vás nechci napadat. To že zastupujete Vodofon jsem usoudil z popisku administrátor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, tomus napsal:

Tak to jsi mě moc nepotěšil, já mám doma dva tablety Lenovo Tab M10, 2 roky staré s Androidem 9, Horizon Go na nich funguje bez problémů.

U mně na Tab P10 (Android 9) i na P11 plus (Android 11) funguje Vodafone TV bez problémů.

Upraveno uživatelem Beris
  • Premium
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • Ostrava-Poruba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...