Přejít na obsah

Chyba VODO16


Návštěvník DJnick1997

Doporučené příspěvky

Návštěvník DJnick1997

Dobrý den, od dnešního rána mi hlásí mediabox chybu VODO16 a většinu filmu nejde spustit (není k dispozici) ale přitom ještě včera večer vše fungovalo a na aplikaci HBO GO filmy fungují, v TV nikoliv. Je nějaký výpadek? Případně jak to řešit? Ještě stojí za zmínku asi že mi ani nejde zpětné zhlédnutí... Vše jsem restartoval a kabely zkontroloval. Děkuju ☺️ 

Upraveno uživatelem DJnick1997
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vodafone ma chybu ktera neumoznuje zpetne shlednuti a take neumoznuje u HD DVR mediaboxu nic delat,prepinat stanice ani se podivat na EPG a nepomuze zadne restartovani.Jejich linka hlasi rozsahlou chybu a pracuji na naprave.Je potreba vyckat,bohuzel presto ze clovek ma tel,net a emaily,informovanost z jejich strany je nulova  😞

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

Výpadky služeb: žádný výpadek na mé lokalitě

Moje UPC: žádné oznámení o výpadku

FB Vodafone: žádné oznámení o výpadku

Vodafone Twitter: žádné oznámení o výpadku

 

Takhle Vodafone informuje o problémech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na mé adrese se neeviduje žádný vypadek😂.Jako je pěkný,že do hlasového automatu nahráli zprávu  o výpadku,ale volání  na Kc volím až v tom posledním případě,kdy se snažím eliminovat chybu na své  straně.Reset stb,zkontrolovani kabeláže.Ale jestli je nějaký  větší(celoplošný)výpadek čehokoliv,tak by ty info mohli dávat. Kdyby rozeslali sms,mejli apod,ze je nějaký problém,tak lidi nemusí zatěžovat jejich linku.Navic info o problémech se ZZ se dá přebrat tak,že  pořady nejdou zpětně přehrávat a ne že je nefunkční celej box.(nejdou přepínat stanice)

A očividně je problém  jenom u Hd dvr Mediaboxu.Což se v hlasovce neuvádí. Protože máti je už převedena na VF TV a tam problém s ZZ neni

Edit:

Tak po té,co byl box 5 hodin vyplej ze sítě,tak buď dostal rozum anebo to VF dal už do pořádku. Ale rozhodl se nastavit úplně od začátku. Takže spárovat ovladac,nastavit češtinu atd.Ale už funguje 

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...