Přejít na obsah

HD Mediabox 900 - vada displeje


Technikus
Přejít na řešení Vyřešil Marek-26,

Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám k TV set top box HD Mediabox 900, na kterém se pár dnů zpět rozbil displej - u poslední hodnoty nefunguje zobrazování dolní části displeje. 

Mění se za stejný typ, nebo dnes už jsou k dispozici pouze Vodafone set top boxy? 

Když to vezmu někam na prodejnu Vodafone, vymění zařízení na místě, nebo nutno přes technickou linku a domluvit výjezd technika? 

děkuji vám 

 

IMG_20210620_052646.jpg

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakci.

Ano, je v pronájmu, objednán servis na výměnu. Prý mám nechat vše připojeno jak je, technik přijde, chce vidět onu chybu a pak se provede odpojení a výměna za jiné zařízení. 

Trošku jsem myslel, že bych tímto i pomohl k přechodu pod Vodafone, ale prý až cca ke konci roku. 

  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Mně byl set top box vyměněn, ale očividně ne na dlouho.

Už mám zprávu, že mezi říjnem a koncem roku by mělo dojít k výměně boxu a přesunu služeb finálně pod Vodafone. 

 

Ale troufám si říct, že by u tebe už mohli udělat změnu pod Vodafone a výměnu set top boxu hned, při případné nahlášené reklamaci. 

 

Popravdě nevím, zda se na výměnu set top boxu a přesunu služeb pod Vodafone mám těšit nebo ne. Co bude lepší, co by se mohlo zhoršit... 

Výstřižek.PNG

Upraveno uživatelem Technikus
  • Super
  • -
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 8. 2021 v 16:36, tomus napsal:

Hele jestli to nemá vliv na funkci a nějak s tím konektorem nemanipuluješ, tak bych to možná ani neřešil, stejně ti ten setobox za pár měsíců vymění za Vodafone box.

To asi bude nejlepší, protože od Vodafone něco chtít. Nechtějí ten box vyměnit. Přehazuji to na techniky. 

V 24. 8. 2021 v 11:40, Technikus napsal:

Mně byl set top box vyměněn, ale očividně ne na dlouho.

Už mám zprávu, že mezi říjnem a koncem roku by mělo dojít k výměně boxu a přesunu služeb finálně pod Vodafone. 

 

Ale troufám si říct, že by u tebe už mohli udělat změnu pod Vodafone a výměnu set top boxu hned, při případné nahlášené reklamaci. 

 

Popravdě nevím, zda se na výměnu set top boxu a přesunu služeb pod Vodafone mám těšit nebo ne. Co bude lepší, co by se mohlo zhoršit... 

Výstřižek.PNG

to máš dobrý .Mě už měly jednou převést po Vodafone. Asi před 2 měsíci ,a nakonec to zrušily bez důvodu. Od te doby se nic neděje ,ani náhradní termín ani kdy to bude převedený.

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...