Přejít na obsah

Přihlášení do "moje exUPC"


Ivo Mašek

Doporučené příspěvky

Chtěl jsem se přihlásit do nového "moje exUPC". Napsal jsem jméno a heslo (tak jako obvykle) a vyběhla informace že je to špatně. Tak jsem kliknul na "Zapomenuté přihlašovací údaje" Chtěli po mě příjmení a nové heslo. A email, kam to poslat. Poslali mě email, kde chtěli potvrzení. Hurá, přihlásil jsem se. Odhlásil jsem se a schválně jsem se zkusil opět přihlásit. A co myslíte? Kulový !!!! Opět špatné přihlašovací údaje. Tudíž jsem opět kliknul na "Zapomenuté přihlašovací údaje"., opět proběhlo kolečko a já se z emailu přes potvrzení přihlásil. No samozřejmě jsem to zkusil znovu. odhlásit a znovu přihlásit. A co myslíte? Opět kulový !!! Takže další kolečko přes email. Proboha, co tam na Vodafone sedí za tupce?? Co to je za nýmanda, který neovládá svojí práci ??! Proč tam takový nýmand je?

Takže se tedy budu holt přihlašovat vždy přes kliknutí na "Zapomenuté přihlašovací údaje" a přes poslaný email. Neskutečný! 

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo. To je ta stránka. (už jsem jim poslal email, na Vodafone)

 

2021-06-10_211309.jpg

Pak mě zaujala ještě jedna věc. když se odhlašuji, tak na horní liště mám možnost: "moje exUPC" a na pravé straně lišty je "Přejít na web Vodafone".

Na "moje exUPC" to nejde. Odkaz je neklikací. Jde se pouze odhlásit na "Přejít na web Vodafone". Když mě to tam přenese, tak je tam info pouze pro lidi, co mají nějakou službu od Vodafone. Jenomže já od nich nemám vůbec, ale vůbec nic! Ani telefon, ani STB, ani modem, ..... prostě nic. Pro mě, jakožto majitele "cihličky" a malého Kaonu, tam není vůbec nic.

Od UPC / Vodafone jsem pouze dostal 25. dubna email, že se mám připravit na výměnu cihličky za Vodafone STB a jejich modem. Dne 26. května mě přišla ta stejná zpráva (dalo by se říci - 2. knižní vydání). očekávám, že kolem 20. června mě přijde 3. knižní vydání. A čuju, že to takhle bude až do prosince. Mě je to fuk. Ten frmol, co najednou budou mít (a já třeba v jejich termíny nebudu mít čas) je jenom jejich boj. Začíná se mě to nelíbit. 

image.png.71aee87f70556eadecc10d32d73a4ece.png

 

Předpokládám, že ta možnost na horní liště (moje exUPC) by měl být odkaz na stále fungující web UPC. Kde se řeší "cihlička" a vše, co se týká lidí, co mají zařízení od UPC, nikoli od Vodafone.

No vida. Už to šlape. Kdo a kde udělal renonc a čekal, až se dotyčný (tedy já) ozve., to se asi nikdy nedozvím.

 

Tu poslední větu jsem napsal až dnes po osmé hodině. To spojování postů po tak dlouhé době, které navíc klame tím, že chybu spravili po "hodině" - to je taky výkon. 

Každopádně je tímto nesmyslným spojováním postů, mezi nimiž je mnoho hodin prodlevy, je také znemožněna oprava postu.

Upraveno uživatelem Ivo Mašek
  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

To jsem udělal dle SMS, měl jsem si nastavit vlastní heslo, pak přišel email k ověření adresy a od té doby již žádné přihlášení nefunguje.

Telefonicky jsem kontaktoval Vodafone 1.7. a do 7.7. se měl někdo ozvat (dle došlé SMS) a stejně se dodnes nikdo neozval. Tak takhle funguje podpora.

 

Ještě dodatek:

Když teď zkusím přihlášení zákaznickým číslem, tak to zamítne s tím, že jsem již registrován pod emailovou adresou. A to nefunguje.

 

Dodatek 2:

V do emailu došlo: "všechno klaplo na jedničku a váš profil je na světě. Teď už se můžete přihlásit e-mailem a novým heslem."

Upraveno uživatelem kenny
Doplnění
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Santo

Přesně ten samý problém po migraci jsem měl i já. Vytvořil jsem si přihlášení emailem a heslem do Můj Vodafone a od té doby nešlo přihlášení ani emailem ani číslem plátce. Zavolal jsem na zákaznickou linku Vodafone, ochotná slečna na telefonu něco u sebe nastavila, a tím mi zrušila přihlašení emailem, a od té doby mi přihlašování funguje - ne emailem, ale zadávám číslo služby, které mi nadiktovala (začíná devítkou) a heslem, které přišlo v SMSkách při migraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Fuguje vám přihlášení?
https://myexupc.vodafone.cz/

Celý den mi to píše "omlouváme se, ale došlo k chybě."

Chci změnit platby ze SIPO na běžné inkaso z účtu, ale....
Pořád mi to psalo, že to lze provést až po připsání poslední platby. Jenže ta se připisuje až někdy po 20. v měsíci (z účtu SIPO odešlo už 10. 3.).  a několik dní před koncem měsíce už zase vidím vystavené další vyučtování na další měsíc. Tak marně přemýšlím, kdy to vlastně mám stihnout zadat.

  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...