Přejít na obsah

Vodafone TV mi přestala fungovat přes WiFi (MV1851)


Návštěvník europoint

Doporučené příspěvky

Návštěvník europoint

Dobrý den, minulý měsíc proběhla migrace z UPC na Vodafone. Vše fungovalo nad očekávání dobře do minulého týdne. Na jakémkoliv zařízení, které jsem zkoušel (tablet s Android 9, Nokia s Android 11, SG S10e Android 11) mám problém s aplikací Vodafone TV. Po jejím spuštění (jsem přihlášený samozřjmě) se načte EPG, mohu ho procházet, ale pokud chci spustit jakýkoliv pořad, tak se obrazovka otočí na šířku, zobrazí se ovládací prvky a "buferovací" kolečko uprostřed obrazovky se otáčí několik desítek vteřin, poté vyskočí chyba MV1851. Veškeré ostatní aplikace mi fungují bez problémů (Netflix, YouTube, atd...). Zkoušel jsem klasické: Vymazat data, paměť, odinstalovat, nainstalovat, vyzkoušet na jiné WiFi síti, atd... U Vodafone neporadili.

Co naprosto nechápu je, že když nejsem připojený k WiFi, tak na 4G datech mi přehrávání funguje bez jakýchkoliv problémů. 

 

Někdo stejný problém, nejlépe s řešením?

 

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno se tady řešil podobný problém s aplikací Horizon Go přes WiFi, někomu to jelo, někomu ne, nezáleželo na tom komu účet patří, ale kde se nachází, vypadalo to jakoby v nějaké části sítě Vodafonu byl provoz služby blokovaný, 

Nemusí se v tomto případě jednat o stejný problém, ale může to být aspoň návod kterým směrem hledat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník europoint

Díky za reakci, zkusím znovu technickou podporu Vodafone.

 

Edit:

Vodafone to právě předal technikům správy sítě a budou to řešit analýzou logů, dají prý vědět do 4 dnů co a jak. Chybové hlášky (MV1851 a na tabletu MV1830) dohledali jako dočasně nedostupnou službu, ale není to první pokus a hlavně na 3 různých zařízeních, kde to do nedávna fungovalo. Samozřejmě, že žádné změny na mé straně nebyly provedeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Vodafone TV mi přestala fungovat přes WiFi (MV1851)
  • po měsíci...
  • po měsících...
Návštěvník jendad

Koukám, že se problémy stále opakují i po takové době.

Je 28.3.2022 mám tablet S8 a mobil S22 Ultra s poslední verzí Androidu a přes WiFi mi aplikace Vodafone TV přestala fungovat.

Chyba  MV1851

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@jendad Hezké ráno, obecné řešení k této chybě není. Doporučuji proto nejdřív zkusit přeinstalování aplikace, případně vyzkoušet i na jiné Wi-Fi. Kdyby tyto základní kroky nic neodhalily, tak nám prosím zavolejte na 800770077, abychom to mohli předat k opravení. 

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Já mám na mobilní aplikaci chybu MV1830. Donedávna to šlo a teď to nejde a to pouze přes WiFi. Přes data v pohodě. Router je běžný Compal CH7465LG od Vodafone, takže nechápu, proč to pres něj nejede. 

Telefon mám OnePlus 8 pro, bez rootu, bez odemknuteho bootloaderu. Android 11.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VF Station, CA Modul.
  • Praha 15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@vhSlim Zdravím vás, mrzí mě takové potíže 😞 Zkuste prosím napřed aplikaci ve svém telefonu přeinstalovat. Pokud by vám to nepomohlo, napište nám ohledně toho přes https://tam.je/forum/ a nebo zvolejte na 800 77 77 31, necháme to prověřit.  

  • -
  • Premium 5G
  • Komplet
  • VTV box
  • Chrudim
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...