Jump to content

CA modul prý nejde použít

Share

Recommended Posts

Ten příspěvek na Facebooku snad je přečíst i bez přihlášení k účtu

a osobně doporučuji Facebook vyzkoušet, protože je to velmi dobrý zdroj informaci, které se jinde jen těžko dozvíš.

• 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno

Heh, ze jde cist i bez uctu samozrejme vim... reagoval jsem na "můžete tam případně k tomu něco dodat".

• Jiná služba
  • -
  • Jiná služba
  • modem Compal (bridge mode), CA modul
  • Brno

Ahoj, 

přidám pár zkušeností s migrací do VF systému, která u mě proběhla minulý týden. Na jedné TV jsem měl  HD DVR Mediabox a na druhé CA modul (z dob, kdy šel ještě koupit do osobního vlastnictví). Vše proběhlo úspěšně. Dostal jsem  VTV Set-Top-Box Premium v kombinaci s modemem Compal 3.0 P. CA modul byl zachován stávající a naprosto funkční. V samoobsluze je CA modul uveden jako "Další TV zařízení vlastní". Narazil jsem až při požadavku převodu celé smlouvy na dceru. Převod byl zastaven z důvodu, že na účtě je zařízení, které nelze převést.  Operátorka mi řekla, že CA modul převést na jinou osobu zatím nelze a doporučila mi počkat cca do října tohoto roku, kdy bude systémově možné převést i CA modul na jiného uživatele.

Michal

• Thanks 1
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Premium VTV Box, Compal CH7465, CA modul
  • Kralupy nad Vltavou

Posted (edited)

Já přidám svou zkušenost s aktivací bazarového modulu-smlouvu mám ještě jako ExUPC.

Nejdříve kontrola ID modulu u Vodafone a nákup bazarového modulu.Za 2 dny přišla přístupová karta,aktivace karty trvala cca.1 celý den.

Tím pádem informace o současné situaci,kdy nelze přidal svůj modul,nejsou pravdivé.Aktivace proběhla před 2 dny.

Edited by kraftwerk007
  • Agree 1
  • -
  • -
  • -
  • 2x CAM,modem Technicolor
  • Liberec

Informace pravdivé jsou, ale týkají se klientů kteří už byli migrování, nebo si založili novou smlouvu v systémech Vodafone TV.

• Agree 1
  • 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, HD Mediabox, CA modul
  • Brno

Ale vždyť to tu zmiňujeme, že pokud nejste zmigrován do systémů Vodafone, tak to jde. Ale po migraci nebo založení nové smlouvy nikoliv.

• 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • Compal, HZN USB
  • Brüx