Přejít na obsah

CA modul prý nejde použít


MartinW

Doporučené příspěvky

Návštěvník Michal5

Ahoj, 

přidám pár zkušeností s migrací do VF systému, která u mě proběhla minulý týden. Na jedné TV jsem měl  HD DVR Mediabox a na druhé CA modul (z dob, kdy šel ještě koupit do osobního vlastnictví). Vše proběhlo úspěšně. Dostal jsem  VTV Set-Top-Box Premium v kombinaci s modemem Compal 3.0 P. CA modul byl zachován stávající a naprosto funkční. V samoobsluze je CA modul uveden jako "Další TV zařízení vlastní". Narazil jsem až při požadavku převodu celé smlouvy na dceru. Převod byl zastaven z důvodu, že na účtě je zařízení, které nelze převést.  Operátorka mi řekla, že CA modul převést na jinou osobu zatím nelze a doporučila mi počkat cca do října tohoto roku, kdy bude systémově možné převést i CA modul na jiného uživatele.

 

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já přidám svou zkušenost s aktivací bazarového modulu-smlouvu mám ještě jako ExUPC.

Nejdříve kontrola ID modulu u Vodafone a nákup bazarového modulu.Za 2 dny přišla přístupová karta,aktivace karty trvala cca.1 celý den.

Tím pádem informace o současné situaci,kdy nelze přidal svůj modul,nejsou pravdivé.Aktivace proběhla před 2 dny.

Upraveno uživatelem kraftwerk007
  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3x CAM, modem Technicolor
  • Liberec
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...