Přejít na obsah

CA modul prý nejde použít


MartinW

Doporučené příspěvky

Dobrý den, prosím o radu - strašně mega moc bych chtěl používat CA modul, ale ve Vodafonu mi tvrdí, že to nejde. Nevíte prosím, zda přesto existuje nějaká cesta, jak to zprovoznit?

-měl jsem smlouvu s UPC, teď mám smlouvu s Vodafonem (jinou)

-CA modul s kartou mám, na UPC fungoval, teď s ním naladím jen nějaké ty základní programy
Slyšel jsem o tom, že Vodafone nové CA moduly nedává, ale nemyslel jsem si, že bude problém ten starý spárovat s mým účtem, ale asi to problém je, nebo chybí vůle... nevím.
Zkoušel to někdo řešit? A uspěl? 🙂
Díky

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na CA modul prý nejde použít

@MartinW Pokud vím, není to technické omezení. Problém je čistě v tom, že CA modul nelze evidovat v novém Vodafone systému.

Zákazníci, kteří jsou stále pod exUPC, nemají s CA moduly problém. Mně dokonce pronajali nový modul, když jsem si o něj řekl (2 - 3 týdny zpátky).

 

Bohužel asi nelze převést smlouvu z Vodafone zpátky pod exUPC, takže nezbývá než čekat, co bude dál...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jste pod Vodafone, tak si zatím nemůžete vzít HD box (Kaon USB - resp. to nepůjde ani poté, boxy budou nově jen Vodafone) nebo CA modul. Pokud jste stále v exUPC systémech, pak můžete obojí a nemůžete naopak Vodafone box. V případě, že jste migrovaní z exUPC systémů do Vodafone, pak se převede vše, kromě Conax zařízení (resp. za boxy nabídnou Vodafone box, pokud byl box původně propojen s internetem na zpětné shlédnutí atd.) a udělá se nějaké takové dočasné hybridní řešení. Až budou převedeny Conax zařízení do Vodafone systémů, tak už nepůjde využívat Horizon Go (vůbec, ani na boxech), z boxu se opět stanou jen hloupé boxy na příjem DVB-C signálu.

A teď si nastíníme budoucnost (za pár let) - z důvodu navyšování kapacity pro inteternet, začnou z DVB-C nabídky pomalu mizet některé kanály (až zmizí úplně), staré boxy tak budou k ničemu, ale lze udělat výměnu za Vodafone box.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...