Jump to content

Webová stránka upc.cz se přesouvá na vodafone.cz

Recommended Posts

Webová stránka upc.cz se přesouvá na vodafone.cz

Milý zákazníku,

UPC a Vodafone už jsou rok pěkně pohromadě. Proto i důležité informace o svých službách najdete nově na webové stránce www.vodafone.cz.

Abyste měl vše přehledně pod jednou střechou a nehledal informace na dvou místech, webovou stránku www.upc.cz k 1. 8. 2021 vypneme.

Dáváme vám to vědět s dostatečným předstihem, abyste měl čas si stránku www.vodafone.cz důkladně prohlédnout a uložit si ji do svých oblíbených záložek. V blízké době tu totiž najdete vše, co budete ve světě Vodafonu potřebovat.

V červnu se vám připomeneme a pošleme vám aktuální novinky. Než vypneme web upc.cz, všechny informace najdete na stránkách www.vodafone.cz/exupc, včetně přihlášení na Moje UPC.

Hezký den,
váš Vodafone

• 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • HD Mediabox ,CA modul ,Vodafone Station:
  • -

Pěkné teda.A co ti zákazníci,co ještě nebudou převedení do Vodafone systému?Jak se dostanou třeba do moje UPC?

• 500 Mb/s
  • ∞ GB
  • Komplet
  • CAModul,VF box premium
  • Brno-Kohoutovice

Je to tam jasne napisane...

Než vypneme web upc.cz, všechny informace najdete na stránkách www.vodafone.cz/exupc, včetně přihlášení na Moje UPC.

• -
  • -
  • -
  • -
  • Bratislava

Dobrý den,

bude tedy již konečně možné sloučit služby: (1) UPC na první  adrese (2) UPC na druhé adrese a (3) VODAFONE mobilní služby ... vše pro jedno RČ, bohuzel k dnešnímu dni pod třemi různými účty

• -
  • -
  • -
  • -
  • -

Doporučil bych odkaz exUPC někde připnout, protože nikde viditelně na Vodafone není.

• 250 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • TechnicolorTC7200,HDMediabox,3xCAmodul
  • Hradec Králové

Ze stránky iDnes:

"" O plánované změně informoval Vodafone prostřednictvím e-mailu všechny zákazníky, kteří stále využívají služeb původního UPC. Jako odůvodnění tohoto kroku uvedl, že důležité informace o službách zákazníci najdou nově na webu operátora. ""

Já jsem tedy žádný email nedostal, a nebýt zprávy zde, nebo ve veřejném zpravodajském webu, tak doteď o tom nemám tucha. Dnes mě pouze přišel opakovaný (a to doslova) email, že mě za několik týdnů přijdou vyměnit mojí milovanou a bezproblémovou "cihličku". Úplně stejnou zprávu jsem dostal před několika týdny.  Odhaduji, že stejnou zprávu mě každých několik týdnů budou posílat opakovaně .... a šup, bude tu prosinec. 😄

Tak je to jejich boj, že.

• Agree 1
  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov