Přejít na obsah

Nejde otevřít web noctua.at


Návštěvník ELATER

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
před 2 minutami, Marek-26 napsal:

řekl bych, že IP v určité lokalitě jsou přidělovány z určitého rozsahu

Nejsou.

Tedy prinejmensim ja kdyz restartuju svuj router (za Compalem v bridgi), tak dostanu IP adresu pokazde z uuuuplne jineho A rozsahu... 😞
Ovsem jenom tehdy, kdyz router korektne restartuju, tzn. kdyz se pri shutdownu IP adresa korektne releasne. Kdyz router natvrdo vypnu a zapnu vypinacem (tj. neprobehne korektni release), tak mi IP adresa zustane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No první informace že to nefunguje se tady objevila v sobotu, to je trošku víc jak čtyři dny a teprve tento týden v pondělí jsem si všiml že se to týká určitého rozsahu IP adres,

Takže pokud už to někdo nepředal na technickou podporu Vodafone, tak to můžeš učinit například na jejich emailovou adresu: poradime@vodafone.com, nebo na facebookovém profilu Vodafone: https://www.facebook.com/vodafoneCZ/posts_to_page/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Vzdyt jsem to uz psal - na danem uzlu je problem s routingem. Takze zadny spamlist ani blokovani na hostingu, vsichni snad vime, ze ty maji s routingem pramalo spolecnyho.

Co se s tim da delat? No nekdo odpovedny z Vodafonu (coby vlastnika toho postizeneho rozsahu IP adres) musi kontaktovat spravce daneho uzlu a pozadat o napravu.
No a ten odpovedny z Vodafonu se samozrejme musi nejdriv nejak dozvedet, ze nejaky problem existuje, zejo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...