Přejít na obsah

Veřejná IP


pkoci

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Je, prosím, závěr, že na Gbit přípojce člověk dostane veřejnou IPv6 a privátní IPv4? Port-forwarding tedy možný vůbec není pro IPv6 veřejnou IP? Paní z podpory mi sdělila, že budu mít na Gbit (pod Vodafonem) veřejnou - dynamickou - IP adresu. Provozuji svůj NAS a nedostat se na něj zvenku by mě velmi zlobilo 🙂. Teoreticky s příchodem bridge modu na Vodafone Station bude IPv4 dynamická a veřejná? 

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@quadra2030: pokud bude bridge mode, vyřeší se spousta nedostatků. Nezkoušel nikdo s Gbit připojením volat na podporu, jestli lze Vodafone Station přepnout do IPv4 only? Pak by měl být dynamická veřejná IP. 

 

@Tiger: s firemním tarifem máte i pěknější upload, ale tímto tarfiem resp. IČ(em) nedisponuji a ani neplánuji

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tiger

Nemám, ukázalo mi to 70, ale reálne mam 60. Mám pocit že niekto písal že stačí zavolať na podporu a požiadať ich o prehodenie na IPv4. Takže to asi ide.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

@Ondrej1: Z vlastní zkušenosti (nový zákazník a pod VF) to SILNĚ dře a doposud enmám žádný výsledek, řeším to prakticky cca týden. Silná neochota prozatím, protože nejsem firemní klient a jen ten má nárok na veřejnou IP, byť mi stačí dynamická – nemám stále rozuzlení. Včerejší hovor byl schůdný, ale ve finále asi ještě nejsem. 

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...