Přejít na obsah

Ban IP


Marek-26

Doporučené příspěvky

Ahoj, jen jsem chtěl informovat, že byl zabanován uživatel bestorm resp. jaromir.01 resp. petr,000 včetně IP. Tento člověk pokládal stále stejné dotazy zde na fóru, byly mu několikrát zodpovězeny a ptal se neustále dál. Neptá se jen tu, ale i na dalších online kanálech spol. Vodafone, vždy pod smyšleným jménem, není líný si udělat registraci vždy nového emailu. Omlouvám se, jestli skrytí jeho příspěvků naruší kontinuitu v tématech.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych ještě tip udělit BAN na jednoho zdejšího uživatele.

Nápověda o koho se jedná:

1. radí - odpovídá - diskutuje skoro ve všech diskuzích. 

2. rozumí všemu

3. a snaží se všem vnucovat svoji názor podle svých vyjetých kolejí - norem. Jiný názory zcela odmítá.

 

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tuším o koho ale jedná, ale tohle opravdu na ban ani zdaleka není,

mezitím ještě existuje omezení u konkrétního uživatele zapnout schvalování jeho příspěvků moderátorem, nebo administrátorem, 

úplný ban je až krajní varianta a to jsou spíš vyjímky.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj přechozí příspěvek má ( měl ) posloužit pouze pro pobavení.😀

Protože nevím, zda se onen uživatel v té mojí nápovědě najde. 

Ale i tak si myslím, že většina uživatelů tohoto fóra poznala, koho jsem měl touto nápovědou na mysli.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl to dost zavání totalitou, kádrováním, fízlováním. Na koho ukážeme prstem a vyloučíme z kola ven. Normální člověk dokáže nasbírat nějaké zkušenosti a příspěvky/názory si vyfiltrovat a hlavně vybrat pro sebe vhodné řešení, které se mu tady nabízí. A pokud si myslím, že tuším, na koho to mělo být, tak to neberu ani kvůli pobavení. Ten diskutér má často dost nekonformní názory, přesto má s určitým nadhledem často taky kus pravdy podložené zkušeností. Ono je tady spousta naprostých laiků ochotných si podle první rady, kterou někde najde, rozdrbat kde co, pak tápou a nedokážou pochopit jednoduchou radu do ničeho nehrabat a vrátit se k základu, nebo se obrátit na odborníky. Což tenhle diskutér docela často radí. Já jsem tady, když se ptám, nebo něco sleduji, rád za každý názor, protože se mi vždycky nějakým způsobem rozšíří obzory a třeba se na problém dokážu podívat jinýma očima.

  • Souhlasím 1
  • Nesouhlasím 1
  • Děkuji 1
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Pagan Věrnostní sleva (xkrát jme mu říkali, že již neexistuje), změna ceny při migraci, bonusové kanály atd.

@Slamb njn taky jsem byl jednou rychlejší 😄 

@JirkaP Napadají mě tři dle popisu. Sám sebe ale banovat nebudu 🙂 A ti další dva jsou občas na přezdržku, ale kdo z nás není ...

@sodekcz Proč zase tak silné výrazy. Každopádně "Republiku si rozvracet nenecháme! "

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...