Přejít na obsah

Rychlost pouze 150/30 mbit/s


pkoci

Doporučené příspěvky

Zdravím,

včera mi technik dovezl černý compal pro tarif 500/30, ale naměřené rychlosti jsou pouze 150/30. Na podporu jsem dnes volal dvakrát, ale vždy jsem to po 20ti minutách vzdal. Na fóru jsem se dočetl, že si modem má stáhnout nějaký konfigurační soubor.

Provedl jsem již několik restartů i restart do továrního nastavení, ale rychlosti jsou pořád identické.

Je možné, že by instalace modemu trvala déle než 24 hodin?


Děkuji za odpověď

 

  • Super
  • Super
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha 7
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pagan

Pro jistotu - měříte na WiFi či kabelu?

Osobně bych zkusil změřit na netmetr.cz a pokud na kabelu bude pod 300Mbit (po restartu) tak bych to řítil na reklamaci. Taky by nemusela být na škodu kontrola útlumu na modemu, znalci UPC jako je @Marek-26 určitě budou vědět jestli je to v normě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technik se mi skutečně ozval sám a modem mi za ten stejný vyměnil. To je takový problém přehrát konfiguraci vzdáleně?

 

Chci se ještě zeptat, jak funguje technická podpora pod Vodafone? Od včerejška se snažím o přepnutí na ipv4, ale pouze slibují, že mi zavolají. Když jsem měl smlouvu pod UPC, tak mi to přepnuli okamžitě.

 

Jinak v samoobsluze jsem si všiml možnosti aktivace až 10 pevných IP adres pro veřejnou dostupnost. V čem se to liší od přepnutí z DS-lite na dynamickou veřejnou ipv4?

 

Upraveno uživatelem pkoci
  • Super
  • Super
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha 7
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...