Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

Je už v řešení? V některé z dalších aktualizací? K tomu není co dodat, jen snad to, že problém s identifikací verze prohlížeče je momentálně asi nejmenší problém tohoto zařízení. 🤣 Ale třeba to bude perfektní v jedné s dalších aktualizací. Jinak dle poslední informací ze supportu, aktualizace samozřejmě bude, vzhledem k problémům, ale nikdo neví kdy. To je mi panečku reakční rychlost...

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3xCA Modul, Vodafone Station+RT-AX86U
  • Karviná
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, to je jediné řešení, po roce trápení přepnuto do bridge a všechno funguje jak má. Jinak to co popisuješ se mi dělo taky, ale nebylo to nějak časté. Když tak jsem dej screen s hodnotami signálů modemu. Třeba máš problém někde tam.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3xCA Modul, Vodafone Station+RT-AX86U
  • Karviná
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem hodně podobné problémy a vyřešil jsem to zapojením napájení routeru přes časový spínač. Původně jsem to chtěl řešit jen restartem, ale nakonec je vypnut od 2:00 do 5:30. Od té doby to funguje.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Vodafone station, 3 x CA modul
  • Havířov, Podlesí
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci, aby to působilo, že jsem vůči Vodafone Station zaujatý, ale přesně takto se mi to chovalo taky. Vždy to začalo kolem 40 hodiny provozu, pak následoval občasný výpadek, někdy se sám restartoval. Jak jsem zmiňoval, nebylo to nějak často, ale k odpojení wifi došlo krátkodobě někdy i 2x za 5 min. Teda co jsem si všiml, nesedím na tom furt. Takže naprosto chápu, proč to

kolega na noc vypíná a funguje mu to. Těch 24 hodin to vždy jelo spolehlivě. No a co se týče signálů, ten je dle technické podpory v naprostém pořádku. Dokonce mám asi 3 týdny vyměněn nový kus, ale to už jsem tu psal, nebudu to tu psát znovu. Od té doby, co mám bridge vše funguje na 120%, signál je pořád na stejné úrovní, technik u mě nebyl.

Tím samozřejmě nevylučuji problém ze signálem, ten mohl nastat.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3xCA Modul, Vodafone Station+RT-AX86U
  • Karviná
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...