Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, ToMiR napsal:

Hoj, ano platí to. Naměřil jsem 940/50, občas to zakolísalo, ale to mohlo být více faktory. Každopádně jsem měl minimálně 840/50. Ale co je hlavní, funguje to spolehlivě...😁

Super, zítra jsem domluven na konzultace s technikem, tak budu chtít novější hw revizi.

Teď jsem Mikrotik nastavil za VS bez bridge, wifi jsou super, lepší jak na VS...

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone station
  • Kladno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, zkus a uvidíš. Já jsem měl dnes snad poslední rozhovor s technickou podporou, řešili to s nějakou "second level" technickou podporou. Výsledek je takový, že nový firmware bude, ale nikdo neví kdy. Mám si zkusit vypnout bandsteering, který jsem samozřejmě nikdy nepoužil, sítě jsem měl oddělené. Jako fakt k tomu nemám co dodat, taková firma a takový amatérismus. Buď nabízím multifunkční zařízení, které funguje, nebo obyčejný modem. Abych to po 3 týdnech útrap uzavřel, odpoledne jsem pořídil ASUS RT-AX86U a budu pokračovat v režimu bridge doufajíc , že nerozhasí i ten. Sice jsem musel rozbít pokladničku, ale stojí za to. 😉

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3xCA Modul, Vodafone Station+RT-AX86U
  • Karviná
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Jenda napsal:

Super, zítra jsem domluven na konzultace s technikem, tak budu chtít novější hw revizi.

Teď jsem Mikrotik nastavil za VS bez bridge, wifi jsou super, lepší jak na VS...

Dal jsem nakonec továrko a v bridgi mi to letí 870/50. což už není tak zlé.... za Mikrotikem stejná rychlost.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone station
  • Kladno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník prokopek

Tak i já mám nakonec bridge, boužel rychlost během dne dost kolísá (Brno žabovřesky).. Většina dne 300-400..  Za VF mám UDM Pro takže tam problém nebude..

 

Mám Brno střed 500 tarif  a ten jede mnohem líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, když je teď už Chrome 100 finální verze venku, tak doufám, že jednou opraví tu chybu v přihlašování do VS (nepodporovaná verze prohlížeče), myslím že oprava není tak náročná, tak snad s dalším FW, nebaví mě tu hlášku vždy při přihlašování číst. Ale iluze s rychlostí opravy si nedělám, jen pro Chrome (případně pak Edge) to asi dělat ve spěchu nebudou, tak snad do prázdnin... nebo Vánoc... 😐

 

PS: Jasně, asi to jde obejít použitím starší verze bez aktualizace, nebo změnou User Agent stringu, ale radši bych to bez tohoto. Pro někoho asi blbost, ale mě to maličko otravné přijde 😑

Jelikož nemohu příspěvek editovat, tak dodám, že jsem to prozatím vyřešil změnou ve flags/experiments - kdo by chtěl může taky:

chrome://flags/#force-major-version-to-minor

a nastavit Enabled, pak restart a pak se tváří Chrome jako verze 99 (user agent string), určeno právě pro možné potíže některých webových stánek (např. VS login 😋 apod.) a je to dočasně vyřešeno, objeveno náhodou, když jsem se hrabal po aktualizaci ve flags, tak hlavně že to zdá se funguje.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • TG3442DE
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník prokopek
před 22 hodinami, Jenda napsal:

Zkus taky továrko, podržet reset, připojit napájení a asi po 5-ti vteřinách pustit, nechat naběhnout a pak přepnout na bridge - nevěřil jsem, ale mně to pomohlo.

Při módu router máš taky rychlost 300?

Diky, zkusím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Centrum péče

@Wlassek Hezké odpoledne, problém s identifikací verze 100 už je v řešení, takže v některé z dalších aktualizací se ho zbavíme 🙂 Naštěstí by mělo stačit pouze odkliknout hlášku a nemělo by to ničemu prakticky vadit.

  • Super Fibre
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Set-top box Premium
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...