Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

Ahoj.

Již nějakou dobu pozoruji zpomalený internet přes wifi a to na mobilech a teď i na notebookách. Stránka načítá a načítá...

Na chvilku pomůže restart modemu.

Vybírám nejmíň zarušené pásmo, ale je to marné.

Má někdo podobný problém?

Volal jsem na podporu kvůli bridge asi před měsícem a paní mi sdělila, že můžu v poho přepnout - mám IPv4.

Tak nevím, jestli do toho jít, koupit wifi router mikrotic a frčet na svým.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone station
  • Kladno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Jenda Popis přesně sedí s problémem, se kterým se potýkám už 14 dní. Mám pocit, že to má souvislost s nedávným upgradem firmwaru na novější verzi AR01.04.046.07_072921_7244.SIP.10.X1. Projevuje se to tak, že při měření rychlosti dojde ke snížení rychlosti třeba až na 1 Mbps a tak to zůstane třeba 2 minuty. Je to chvilková záležitost, těžko se to referuje, těžko se to eventuálně řeší s podporou. Dělají to telefony, notebooky, cokoliv je na wifi. Kvalita a síla signálu je perfektní, optimalizace kanálu nepomáhá. Jediné co pomůže, tak je restart modemu. Poté se problém několik hodin neobjeví... Abych se přiznal, už jsem z toho zoufalý.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3xCA Modul, Vodafone Station+RT-AX86U
  • Karviná
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vím, že byla stažena, sám jsem to tu psal někdy po vánocích. Měl jsem ji asi měsíc, poté downgrade. Avšak před 14 dny byla opětovně provedena aktualizace. Vše bez mého přičinění, nikoho jsem nekontaktoval. Předpokládal jsem, že už jde o opravenou verzi firmware.

Upraveno uživatelem ToMiR
  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3xCA Modul, Vodafone Station+RT-AX86U
  • Karviná
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to znovu zprasí vadným firmware , tak ať si to už strčí do zadele. Před vánoci jsem měl ty problémy taky , pak se to opravilo downgradem na starší verzi firmware . Buď se vrátím zpět na 500MB , nebo to kvůli neustálě absenci podpory android box / chromecast zruším úplně....

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Klasik
  • V.Station 3.1, 2xCA modul
  • Plzeň - Skvrňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 3. 2022 v 21:44, pkoci napsal:

Tak zrovna Wi-Fi je snad jediná dobrá věc na tom modemu.

Jak definujete zpomalený internet přes Wi-Fi? Přes kabel je to v pořádku? Platí to pro 2,4 i 5 Ghz?

kabelem je to v pohodě, jen wifi kolísá, jenže mám na wifi asi 4 telefony, 2 notebooky, kameru, 2 TV.... a to blbne

Upraveno uživatelem Jenda
  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Vodafone station
  • Kladno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...