Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

před 6 hodinami, drake127 napsal:

Vracím se ke svému problému se stabilitou Vodafone Station v bridge mode. Nakonec to vypadá, že problémem není bridge mode jako takový, ale provoz na protokolu 41 (HE IPv6 tunnel). Myslím si, že jde problém reprodukovat a potvrdit nepřístupností webového rozhraní modemu (síťové problémy začnou později a jsou mnohem chaotičtější) v řádu dní. Tipuji, že v závislosti na provozu přes IPv6, ale nemám to ověřeno.

Třeba to někomu pomůže.

Já nepozoruji problémy se stabilitou tunelované ipv6.

  • Super
  • Super
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha 7
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

errverze.png.eeec13d0d001934cef116cda6b901661.png

 

Tak jsem zkusil nastavit ID browseru na verzi 100 (Chrome 99 flags menu) a ejhle - sice mi většina webů zdá se jede ok, ale správa modemu mi hned hlásí krásnou hlášku "Verze Vašeho prohlížeče není aktuální. Prosím aktualizujte Váš software, abyste předešli možným potížím." Takže evidentně na Chrome 100 a vyšší není modem připraven. Jinak se zdá že vše funguje (menu atd. ok, vše jsem ale neprocházel), počítá se s nějakým updatem, aby to bralo pak nové verze bez té trapné hlášky při každém přihlášení? Nebo si (pochybuji) modem ověřuje (či má interní pravidelně aktualizovanou databázi) jaká je aktuální verze Chrome (Edge atd.) dostupná a když ta není v ofi final verzi vydána, tak hlásí toto? Díky kdyžtak za vysvětlení, že budou některé weby trolit jsem čekal, ale u správy modemu jsem toto nečekal.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • TG3442DE
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ono při nastavení se to uvádí (flags), že když je verze 100, tak se může někde identifikovat jako 0, takže pak toto, nicméně když je verze 100 za rohem a nejen Chrome, tak by to měli brát autoři SW v potaz, ale asi to opraví, až to bude otravovat je samotné 🙂

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • TG3442DE
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník prokopek

Dobrý den, 

mám 1gbit cca od listopadu, měl bych mít ipv4, ale na bridge pořád čekám. Zkousel jsem odpojit modem ze sítě na deset minut a nic 

Na linku jsem zkoušel několikrát volat, vůbec se to nedá, můžete mi poradit kam voláte?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha,

chtěl jsem požádat o nový modem protože před časem (alespoň co jsem pochopil tady z diskuze) že už režim BRIDGE podporuje.
Čili předpokládám že se asi vyskytly nějaké problémy  a FW a nebo funkce byla stažena?
Ať vím a zbytečně nežádám o změnu.
Potřebuji IPv4 a BRIDGE režim 🙂
Děkuji

Upraveno uživatelem Gorole
  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal CH7465; Cl karta
  • Ostrava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...