Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

@Marek-26: je, prosím, v plánu zjednání nápravy, ačkoli časově nikdo neví kdy? Včera jsem si vyvolal přepnutí zásuvky do IPv4 only režimu a potvrzuji, že nastavení modemu nevidím, mám router mode. Jelikož se na daném bytě nenacházím, podporuje VF Station konfiguraci VPN? 

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by mne zajímalo podle jakého klíče se downgraduje firmware. Já mám stále  AR01.04.046.07_072921_7244.SIP.10.X1 (  01.04.046.07.EURO.SIP )

Upraveno uživatelem Vulva
  • Kabel 1000 Mb/s Profi
  • Premium 5G
  • Klasik
  • Vodafone Station 3.1
  • localhost
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je odpověď, proč nebyl proveden rollback. Někdo tu psal, že důvodem stažená bylo něco s WiFi. V bridge módu je deaktivována, tak není třeba měnit FW a nejsem si jist, zda by se změnou nepřišlo o bridge. Takže ti, co měli bridge, u nich žádná změna neproběhla.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LucasCZE

Jen pro info. Mam prepnuto na IPv4, vypnutou WiFi, ale bridge mode jsem zatim neaktivoval a FW mi downgradovan nebyl. Takze nejspis nepujde primo o nastaveni bridge modu, ale jen o tu WiFi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj novy fw Arrisu pre LG (AR01.04.055.06_110421_7245.SIP.10.LG.X1), ktory je novsi ako verzia pre VF, ma problemy.. ten ma sice WIFi v poriadku, ale ma pravidelne vypadky spojenia, ked je modem v DS Lite mode (pri verejnej IPv4 funguje bez problemov) - kazde dve tri minúty na par sekund, jedno ci WiFi alebo Ethernet.. a este sa zmenila farba LED pri bridge mode (predtym bola biela ako pri router mode, teraz je zelena) a zopar oprav, ako miznuci system log po po par dnoch.

Je mozne, ze tato chyba bola v skorsom builde, co ma VF a preto ju stahuje.

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volal jsem na technickou linku, resp. byl jsem přepojen a tam mi před chvílí řekli, že poslední aktuální FW je 01.04.046.07.EURO.SIP (ten i mám) a zatím neví, že by se něco mělo měnit, taktéž popřeli, že by ve FW (tomto) byla jakákoli chyba, která by měla vliv na používání a pak klasika - čekejte na nový FW, až bude, tak bude, zatím není důvod a víc nevíme. Tož nevím, jistě jsou chyby (nic není dokonalé), které by to sneslo opravit, ale to už je na nich (Vodafone), škoda že není více informací o tom co se chystá a kdy, ale holt interní záležitosti... Každopádně kdyby někdo něco věděl, díky za info (ohledně nového FW a změn).

Upraveno uživatelem Wlassek
korekce
  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • TG3442DE
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...