Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tom111
15 hours ago, pkoci said:

Co má znamenat ve vašem případě vypadávat wifi? 

Bridge mode je dostupný pouze od firmwaru 1.04…, pokud máte přidělenou IPv4. U ds-lite bridge mode není

 

15 hours ago, Marek-26 said:

Na svém routeru vypněte routování, nechte ho v režimu AP a zapojte za Vodafone Station. Vyzkoušejte, jak se WiFi chová s ním.

 

dekuji, zkontroluji firmware prip. zavolam na linku. Vypadava wifi znamena co pise Keramik pode mnou - calls na teamsech spadne, wifi na notebooku napise ze je nepripojeno, po reconnectu se pripoji. Kdyz pinguju router z NTB tak vidim chyby, zaroven paralelne z Desktopu bez ztraty kyticky. 

 

Problem s wifi ma i jine zarizeni (mac), ktere  trvale pracuje 4 metre od routru 'primo na dohled'. Nerozumim hlavne pricnie, do nedavne doby jsem takove problemy vubec nezaznamenaval.

 

Firmware: 

AR01.04.046.07_072921_7244.SIP.10.X1

Typ a verze hardwaru:

8

 

Jeste me (nebo to nevidim) docela zlobi nemoznost nastaveni nakeho pravidelneho restartu, (treba nekdy v noci), vzdyt tohle umel i naky zakladni asus router za par korun...

 

Upraveno uživatelem Tom111
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volba bridge mode je stále nedostupná, pokud se jedná o novou instalaci, či modem v režimu router. Po downgrade někdy kolem vánoc stále verze firmwaru: 01.02.068.13.EURO.SIP. Jinak ty drobné výpadky pociťuji i na tomto firmwaru, někdy to udělá 3x do týdne, někdy vůbec, někdy se restartuje úplně. Měl jsem ten novější firmware asi měsíc, tam se mi ty výpadky neobjevovaly, naopak se mi to zdálo stabilnější. Je to taková krabička plná překvapení...

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3xCA Modul, Vodafone Station+RT-AX86U
  • Karviná
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel jsem po par dnech musel bridge mod vypnout. Po nejake dobe po restartovani modemu totiz dochazelo k random packet lossu. Po prepnuti zpet uz to nedela. Zkousel jsem nekolikrat prepnout na bridge a pokazde stejne chovani. Snad to nekdy v budoucnu opravi, jinak nepouzitelne.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Box
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...