Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

Tak u mě došlo v nočních hodinách, mám pocit 24.12.2021, k downgradu z firmwaru 

01.04.046.07_072921_7244.SIP.10.X1 na 01.02.068.13.EURO.SIP. Takže režim bridge je pryč... Jelikož mám teď volno, chtěl jsem si pohrát s režimem bridge a po půl roce konečně zapojit svoje řešení. Stalo se to i někomu jinému? Na posledním firmwaru se mi totiž zdálo, že po nějaké době dochází ke ztrátě paketů. Proto jsem pravidelně restartoval. Je tedy ve firmwaru nějaký problém a byl stažen? Nicméně na tuto informaci jsem narazil zde:

https://forum.vodafone.de/t5/Internet-Geräte/Bridge-Mode-Einstellung-wird-nicht-angezeigt-BaWü/td-p/2809739

Máte k tomu někdo nějaké informace?

Upraveno uživatelem ToMiR
  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • 3xCA Modul, Vodafone Station+RT-AX86U
  • Karviná
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník majkom

Zdar lidi, nevite, bridge mode jak pro compal tak pro vf station funguje jen s ipv4? Nebo to je specialita cf station?

 

A kdyz dam compal do bridge mod, uplne vypne wifi a nevysila zadny signal - stane se z toho jen tupa krabicka co doda pripojeni memu routru?

diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník majkom

Diky. Hele a kdybych presel z 300 na 1000 (duvod je upload), prechid na vf station teoreticky mi jen dovezu router a vemou stary, nebo musi technik neco resit? Rozvody mame uplne nove, novostavba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych hrozně rád "jel dál" na Gigabitu, ale když tady čtu, že si ani nemůžu být jistý funkčností bridge módu bez samovolných downgradů firmwaru, to se na to radši vykašlu.

Dejte vědět, až to bude mít Vodafone opravdu stabilní.

 

Mimochodem, tohle je přesně důvod, proč by měl být v nabídce jednoduchý modem bez dalších funkcí. Mě nezajímá, že mají zabugovanou Wifi, když používám vlastní 802.11ax router. Chci prostě a jednoduše bridge a rychlejší upload.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...