Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

Návštěvník netchat

Mohu s radostí říct, že se mi v nastavení modemu Vodafone Station režim Bridge již zobrazil (jsou to dva dny zpět). Po nastavení proběhne očekávaný restart, proces rekonfigurace trvá s restarty cca 10 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to VF s rychlostmi a cenami, s dostupností bridge a s akcí za půl napořád docela zamíchal. Když jsem měl 300 Mb téměř za cenu 500 Mb tak mi bylo líto si to na těch 500 nenechat povýšit (neuhádat, ne každému to z počátku prošlo).  1GB nebyl aktuální právě kvůli nedostupnosti bridge. Ale že jim to fakt trvalo. Honit 1 GB nám doma zatím přijde zbytečné. Resp. vyšší Upload je lákadlo, ale odoláváme. Asi nám to za těch 70,- navíc nestojí. Teď je otázka, nakolik se dá aplikovat Ritchyho zkušenost. 

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník drake127

Od přepnutí do bridge mode mívám ob pár dní nepříjemnou ztrátovost packetů a musím vždy restartovat "modem". Zítra má být nějaký hlášený výpadek, tak uvidíme, jestli se to zlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TSY

Tento problém jsem tu četl, že tu tenkrát byl asi nějak po vydání toho modemu, že uživatelé začali mít po cca 2-3 dnech up-time packet loss a museli restartovat modem, aby se to spravilo. Potom ale vyšel firmware, který to opravil, tak že by znovu stejná chyba?

Dej vědět, jestli je to ok, chystám se už taky na upgrade na 1Gbit, když už je bridge mód, ale pokud tam je zas toto, tak to bych počkal, dokud to neopraví.

Upraveno uživatelem TSY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...