Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

13 hours ago, SkyCityCZ said:

Jinak vodafon mi řekl, že bridge by odhadem měl být do tohoto roku 😄

Ale kdepak, už několik měsíců víme, že to bude v sprnu. Budu se sice opakovat, ale připomenu, že neuvedli, kterého roku.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Tady ale nikdo nic nesliboval, pouze byl záměr to stihnout do nějaké doby. Bohužel si v takových případech vždycky část lidí vsugeruje, že ten termín je závazný a prohlásí to za slib, přičemž se pak hrozně diví, když je všechno jinak...

 

Spekulací kolem bridge tady je víc než dost. Je poněkud zarážející, že UPC není schopno tuhle poměrně základní věc na modemu implementovat. Ale netrápí mě to.

"Já su tak ščastné, že to nemusím řešit (a že nepotřebuji tuhle rychlost)" 😉

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ sodekcz Neřekl bych, že VF něco záměrně zdržuje. Spíš chce mít jistotu, že nevypustí něco, co pak bude problematické a snese se ještě větší vlna kritiky, než když ta možnost není zatím vůbec. Ono tedy popravdě asi tak velký zájem o bridge zase nebude, BFU to neřeší vůbec a i hodně lidí znalých se bez toho obejde.
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rushlife

@Marek-26

dival sem se, chtel jsem co nejcerstvejsi info

 

@quadra2030

nesouhlas, vodafone ma (mel by)  na IP vrstve koncit DHCP serverem na hranicnim rt a co nese koncovou IP mu ma byt burt / idealne

 

Navic pokud je rezim bridge otazkou neschopnosti firmware pak ani tarify pro podnikatele tuhle ficuru nemaji, coz uz vazne neni sranda a muze to byt obrovska komplikace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim.

Na bridge se ptat nebudu, koukam ze za posledni rok se vse zmenilo ke stejnemu :)

Ale pokud mohu mit dotaz. Predpokladam, ze se mi jednou VF ozve s tim, ze mi pro vyssi kvalitu sluzby vymeni modem za nejaky novy, lepcejsi.. Co se stane, kdyz jim podekuji s tim, ze mi soucasny plne vyhovuje a nic menit nebudu? Vypnou mi internet nebo to mohu protahovat az do doby, kdy uz bude modem plne funkcni? Tedy bude dostupny bridge mod?  Pouzivam tu zakladni rychlost 50/3 a tak snad nepotrebuju nic noveho.  Zatim mam Cisco EPC3925 EuroDocsis 3.0, coz by melo mit stale pouzitelne parametry.

  • 50 Mb/s
  • Jiná služba
  • Start
  • EPC3925
  • doma
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za to prehistorické Cisco dostaneš modem Compal, který bridge podporuje, problém je pouze u modemu Arris Vodafone station, který je dodáván k 1 Gbit internetu.

A pokud odmítneš výměnu, tak reálně hrozí že modem přestane fungovat, protože je k němu také nutná nějaká technická podpora a aktualizace a to u takových historických modemů nelze zajistit do nekonečna, protože jsou to pro operátora náklady navíc.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...