Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Rekl bych, ze formulace "od cervna" je vcelku jasna...
Ano, neuvadeji explicitne "od cervna 2021", ale z clanku velice jasne vyplyva, ze jde skutecne o letosni cerven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FYI, bridge mode pro Vodafone Station bude od 1. srpna. 

Zdroj: Telefonická podpora Vodafone

 

BTW chtěli jsme přejít z 300 Mbit na ten zlevněný 500 Mbit, akorát by prý nám museli měnit TC7200 za něco lepšího. Bohužel jsme těsně před dokončením převodu pod Vodafone a pokud by se měnil modem, znamenalo by to prý přerušení převodu a zařazení na konec fronty, tj. převod až příští rok. Takže jsme se domluvili s operátorkou na dokončení převodu a následném navíšení na 1Gbit až budou zase modemy. Zařazením do pořadníku na 1Gbit modem prý máme nárok na tu slevu. 🤔

  • 300 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • TC 7200, VTV Pro Box, 2xCA
  • Neratovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, takže nový FW na cestě. Tak to je dobře, mimochodem:

 

Jestli vám desetigigová přípojka slovenského Antiku připadala jako sci-fi, tak v Belgii jsou ještě o krok napřed. Tamní operátor Proximus naostro spustil první 25Gb/s linku na světě, v Antverpách pomocí ní k internetu připojil Hlavní sídlo přístavní správy.

 

😄 Ale vážně jsem zvědav, jak rychle ty rychlosti porostou, když se dívám na O2/TM a vidím jak dorovnávají  Down a hlavně i Up, tak doufám, že Voda zareaguje a zvýší Up také, alespoň na to co má konkurence - 100 mbps... 🤔 I když nejlepší by bylo symetrických 1000/1000, ale to leda sen, no uvidíme, snad se to zase nezasekne na této rychlosti (1000/50) na roky... 😐

 

PS: A jestli to někomu přijde nevyužitelné a stačí mu třeba 20/2 apod., tak je to věc názoru a pohledu na to, já také neříkám, že bych nutně potřeboval 1 Tb/ 1Tb, ale proč ne, když ta technologie bude, beru to jako možnost, jako pokrok co nás posune dál, využitelnost je jiná věc, pokud to nenavýší znatelně ceny a nebudou s tím spojené nějaké další případné komplikace, takže proč ne.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • TG3442DE
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Arcao napsal:

BTW chtěli jsme přejít z 300 Mbit na ten zlevněný 500 Mbit, akorát by prý nám museli měnit TC7200 za něco lepšího. Bohužel jsme těsně před dokončením převodu pod Vodafone a pokud by se měnil modem, znamenalo by to prý přerušení převodu a zařazení na konec fronty, tj. převod až příští rok. Takže jsme se domluvili s operátorkou na dokončení převodu a následném navíšení na 1Gbit až budou zase modemy. Zařazením do pořadníku na 1Gbit modem prý máme nárok na tu slevu. 🤔

Tohle je docela zajímavá informace. Mně by snad ani nevadilo, kdybych byl v procesu převodu a museli mi převod zastavit. Nakonec jejich věc, kdy mě migrují, že:) Vlastně je taky zajímavé, že jsem o něco dřív takto přešel z 300 na 500 = dali mi akci Vodafone, vyměnili modem a přitom mi smlouva zůstala zatím pod exUPC. Současně jsem na sebe zařídil rodičům novou přípojku (předtím měli DSL u jiného operátora) a tady mám pro ně smlouvu rovnou pod Vodafone.

Je docela možné že se tyhle věci vyvíjí za pochodu.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...