Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Mayki07

Tohle zrovna není ono, tohle je filtr zařízení, které se můžou připojit k wifi.  Ale už jsem to našel v jednom článku na netu, že by to tenhle modem měl umět. No uvidíme, až technik přinese modem, začne legrace. 

https://www.lupa.cz/clanky/gigabitove-pripojeni-od-vodafonu-rychlosti-a-zkusenosti-s-novym-routerem/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to zkusil:

 

Pokud je brána IP na výchozí 192.168.0.1, pak je rozsah DHCP IP 192.168.0.X kde X je zřejmě jen 2 - 253 (defaultně nabízí tyto hodnoty)

Pokud změním IP brány na 192.168.Y.1, pak je rozsah DHCP IP 192.168.Y.1, kde Y je zřejmě 0 - 255

 

Snad to stačí, nezkoušel jsem přesné hodnoty, ale opět stačí napsat co mám zkusit a není problém. Měnit mohu u DHCP jen poslední hodnotu, u IP brány poslední dvě.

 

Edit: Rozsah DHCP je tedy teoreticky 192.168.0 - 255.2 - 253, IP brány pak 192.168.0 - 255.1 - 255, ale neověřeno, něco jít nemusí, jen teoretizuji dle možností co mi to nabízí.

Upraveno uživatelem Wlassek
doplnění
  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • TG3442DE
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pagan
před 3 hodinami, Mayki07 napsal:

@MekliCZ A umí VF Station rezervovat IP adresy podle MAC adres zařízení? Můžu si nastavit rozsah vnitřní sítě dle sebe? Potřebuji 192.168.0.** 

Jestli máte router co umí vypnout NAT tak můžete routovat veselé tím a jen nastavíte statický router na VF station. Kdyžtak mi hoďte dm s modelem vašeho routeru a můžu vám helpnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...