Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

Já vím já to beru tak jak to je, spíš né to je mi jasný, ale docela mě překvapili je to nový zařízení a nic, vím spousty lidí nemá ax, oni se proberou a zase mi daj třeba za rok něco novýho, spíš nechápu že je to baví furt ty škatule měnit, musí to stát spousty peněz a práce 

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár dní zpátky jsem psal mail, že bych chtěl snížit cenu Gbitu, dneska volali a během půl minuty jsem měl příslib, že od příštího měsíce budu platit míň. Za mě až nečekaně dobrý.

Pár dní zpátky jsem psal mail, že bych chtěl snížit cenu Gbitu, dneska volali a během půl minuty jsem měl příslib, že od příštího měsíce budu platit míň. Za mě až nečekaně dobrý.

Ale upload na 70 se mi prý zvýší až po převodu do Vodafonu. 😕

  • 4G LTE
  • -
  • -
  • Huawei B2368-66
  • JMK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mayki07

Ahoj, chtěl jsem se zkušenějších zeptat, jak bezbolestně přejít na gigabit, když Vodafon Station nepodporuje režim bridge. Teď mám vše pořešené vlastním routerem, kde mám rezervované IP adresy pro zařízení (řeším chytrou domácnost, světla, vypínače, NAS, raspberry) a za 14 dní mi přiveze technik Vodafone Station a já to budu muset vyřešit. Mám svůj router přepnout do AP režimu a celou rezervaci IP adres nastavit v tom novém modemu? Půjde to? Potřebuji konkrétní rozsah 192.168.0.1 - 199.  Nebo to mám připojit jako LAN -LAN a nějak rozlišit dvě sítě? Přiznám se, že tomu moc nerozumím, ale nějaké základní nastavení zvládnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spacer.png

 

Tak jen dodám, že výměna modemu za Vodafone Station ok, aktuálně to jede viz obrázek (cca 940/50), takže asi dobrý. Časem stejně zase dají jiné krabičky a zase to pojede jinak. Snad to nebude padat, nebo modem zlobit... 🙂

 

PS: Nejdříve jsem myslel, že modem má rozhraní jen v EN, nakonec jsem zjistil že oproti Compalu se mění jazyk dole. Nu což...

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • TG3442DE
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...