Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

No nenaděláš nic, ale je to k zblití. 😕

No vidíš, a přesně proto já si sjednal jen půl giga, což mi úplně bohatě stačí, a zůstal mi bílý Compal, kde mám všechno pěkně nastaveno ke své spokojenosti, a jen mi to zapnou a posvištím.  😃

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník starej Brůna

Tak starýmu Brůnovi dnes po 5ti dnech od žádosti přes telefon,technik donesl Vodafone Station a Brůna naměřil tyto hodnoty. Na JDownloaderu2 to jede konstantně 110-120Mb. Akce se tedy povedla a vyplatila. Předtím jsem jel na 500/30 za o něco málo dráž. Brůna mohl sekeru nechat zatím v kůlně. Paní , která mi to vyřizovala byla moc příjemná a vstřícná. Tímto ji chci poděkovat.

1GB.jpg

1GB netmetr.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Update k bridgi (po přitlačení na pilku a zvýraznění otázky) , ale odpověď už tu někdo v podstatě zmiňoval. Nevím o jakém pořadí mluví, když mi napoprvé odpověděli bez odpovědi. Nic nevypovídající slib:
 

Citovat

Krásné dobré ráno, pane XYZ,
omlouvám se, ale v posledních dnech máme zvýšený počet dotazů od našich zákazníků. Snažíme se je vyřizovat v co nejkratší možné lhůtě a spravedlivě v pořadí, ve kterém jsme je přijali.

Na zřízení Bridge - modu usilovně pracujeme, tedy v nejbližších měsících by bylo možné tento režim na modemu Vodafone Station využívat. Ovšem budete dostatečně dopředu informován 🙂

Pane Rutshci, v případě jakýchkoliv dalších dotazů mi neváhejte napsat. Ráda Vám odpovím.

Přeji Vám krásný start do nového týdne.
Lada Jíchová
Centrum on-line péče

Myslím, že konfiguraci modemu si generují sami, takže nevím, jakého je k tomu potřeba výrazného usilí 🙈

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NIc v zlom, ale vyhovarat sa na firmware, ked problem je v backende Vodafonu.. ked uz aj vasi nemecki kolegovia z podpory na oficialnom Vodafone DE fore napisali, ze to je problem backendu (Vodafone slubuje pre exUnitymedia zakaznikov skoro dva roky bridge mode pre VS).. pokial nebudu exUPC systemy plne integrovane do Vodafone systemov, bridge mode nebude.

Firmware VS od sameho zaciatku podporuje bridge mode pri spravnom DOCSIS config subore.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, PetrM napsal:

No nenaděláš nic, ale je to k zblití. 😕

No vidíš, a přesně proto já si sjednal jen půl giga, což mi úplně bohatě stačí, a zůstal mi bílý Compal, kde mám všechno pěkně nastaveno ke své spokojenosti, a jen mi to zapnou a posvištím. 😃

Také jsem o tom uvažoval, že bych nechal Compal a nebral ten skvělý TG3442VF, ale časem jistě dají další novější typ a zase se bude muset měnit, jakoby nemohli dát něco jako je např. TM9202, nebo nějaký podobně dobrý, ale uvidím, třeba ten Vodafone Station není tak zlý, když od něj nikdo nic nechce než aby fungoval alespoň coby modem 😄 Hmm v Německu koukám totéž, také Vodafone Station, tak nic, říkal jsem si, že tam to bude jiné... Koukal jsem narychlo, ale platí, že v Německu si může zákazník pořídit jakékoli vlastní koncové řešení - zařízení? Díky za info, jen zvědavost.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • TG3442DE
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@quadra2030 & @Evzen Jak jsem nakoupil, tak prodávám. I v tom německu je to není o tom, že se přepne nastavení v modemu (což je právě onen firmware) a jede to. Ano, bude to mít i spojitost s backendem ... Každopádně míč je na straně výrobce. Můžeme se bavit o tom, proč Vodafone nešel na exLGI sítích stejnou cestou, ale stejně to ničemu nepomůže. Prostě se Vodafone rozhodl jít tou cestou vyčkávání na opravu od výrobce, protože jim třeba vyšlo, že vzhledem k původnímu slibovanému termínu nemá smysl investovat do nějakého workaroundu (a teď už jen spekuluji). A ještě bychom se mohli pustit do diskuze, že by Vodafone mohl mít modem only zařízení s broadcomem chipsetem pro power usery a pak by nemusel řešit bridge modem pro Arris ...

@Wlassek O vlastním modemu v DE je tohu tu napsáno spoustu, stačí použít hledání. Ve výsledku to prostě není vůbec žádná výhra.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...