Přejít na obsah

Modem Vodafone Station


Ritchy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
před 57 minutami, Adolf.Shitler napsal:

se ani nelze divit, že na to pipiny z KC nejsou školeny

Tak ja se nedivim, ze na to nejsou skoleny. Mne vadi neschopnost rozpoznani "hmmm, to bude neco technictejsiho, to predam chytrejsim".

Bohuzel v tomto nejsou tyhle kikiny samy, to se staci podivat prakticky do kteryhokoliv oboru - skutecne znalych lidi je jako safranu a pokud zakaznik neni uplna lama, tak toho o problematice vi vetsinou mnohem vic nez dotycny "odbornik" (kterej je taky vetsinou nejakej juhan, maximalne neco malo pres tricet let).

Tyhlety vypláchla se vyznacujou tim, ze prahnou po tom ukazat, ze jsou samostatni a ze dokazou vec vyresit bez pomoci... coz ale bohuzel nedokazou. A kdyby zbytecne nedelali machry po americku ("Spolehnete se, to zvladnu!"), tak by prokazali zakaznikum mnohem vetsi sluzbu.

Je zajimavy sledovat, ze ti opravdu znali naopak nemaji zadny problem rict "tak tohle uz jde mimo mne, s tim vam ja neporadim, ale poptam se, kdo se v tomhle vyzna".

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako osoba v Kristových letech se cítím trošku dotčen ... na druhou stranu, jako před dekádou bývalý operátor UPC vím, že těch oblastí, které by měl znát ... tolik, že se nedá být v jakékoliv z těch oblastí dokonalý ... od chápání SIPO a obecně vyúčtování, přes programovou nabídku a její parametry, až po technickou stránku internetu ...

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marek-26 Na tom přece není nic špatného, ale když neví, co se po něm chce (nebo si tím není jistý, resp. to přesahuje jeho znalosti), tak to má přesměrovat na L2 a ne produkovat bláboly a zdržovat sebe i zákazníka. Ideálně, když jde o hovor, rovnou zákazníka na L2 přepojit, a ne „minutku, já se zeptám na L2“.

  • 4G LTE
  • -
  • -
  • Huawei B2368-66
  • JMK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník millan

Tomus jo to bude ono,  prostě to nejlevnější 😂  jo vlastně od UPC to byla TV start zdarma. 

Upraveno uživatelem millan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kecinzer

Skvělá akce. Mám TV Klasik+ a 300/20 už s 30% slevou, takže za 1000/50 včetně nového modemu dám +88 Kč. To mi přijde fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bylo zajímavé - na Vodafone prodejně cca před týdnem mi řekli že nic nejde a že mohu odejít od Vodafone coby exUPC, nebo si nechat co mám, případně za normální ceny dát net co nabízejí. A teď na lince domluven gigabit za 550,-- s tím, že ruší tel a TV co jsem nechtěl a co dříve "nešlo" zrušit a mít jen net samostatně. No, zajímavé tedy. Opravdu je vidět, že záleží na koho člověk narazí. Pak napíšu jak to proběhlo a zda to bylo ok, nebo nějaký problém 😉

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • TG3442DE
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou fakt neskuteční kašpaři, napřed nejde nic a přes to nejede vlak, a za týden jde najednou všechno. 🙄

Takže si buď dělají z huby s..č, nebo se musely nějak změnit ty interní postupy u této akce, a kdybych nebyl netrpělivý a řešil to o týden později, tak bych si ušetřil spoustu času i nervů. 

To je tedy přístup. 😖

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...