Přejít na obsah

Nejsou modemy Vodafone Station


kotasek

Doporučené příspěvky

Návštěvník P.Paroulek
před 4 hodinami, janmichaelvincent napsal:

Jenom pro upřesnění: Zápis na listinu čekatelů znamená, že už čekáte jen na modem, ale formálně Vám změnili tarif na 1000/50 ihned? Nebo nastane faktická změna tarifu až s výměnou modemu?

 

Mě to zajímá, protože bych si chtěl ponechat svoje Cisco co nejdéle, ale zároveň bych už teoreticky mohl využívat rychlejší upload. Vám s rychlostí uploadu nějak hýbali, nebo je to stále podle původního tarifu?

Zápis na listinu čekatelů znamená, že až budou k dispozici modemy s DOCSIS 3.1 (dnes jen Vodafone Station) tak mi zavolají a pokud budu souhlasit, tak mi navýší rychlost a vymění modem za stávajících podmínek akce - s 50% slevou napořád.

V tuto chvíli mi navedli tarif 500 s původním (pronajatým) modemem COMPAL. Ten mi vnutili (místo před několika lety odkoupeného CISCO ) už loni v říjnu, když jsem chtěl zvýšit rychlost ze 150 na 300.

Takže nyní mám (a platím) tarif 500 a jak budou modemy k dispozici tak se můžu rozhodnout, zda přejdu na 1Gbit nebo si nechám současný stav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mayki07

No to jsem zvědavý, objednával jsem minulý týden, ale z nedostatku času jsme domluvili technika s novým modemem až na 13.5. Zatím se nikdo neozval že by to rušili, tak uvidíme. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Mayki07 To přijde, zpracovávají to určitě postupně. Jedná se o stovky objednávek za den, to trochu času zabere to obvolání.

 @pkoci Ano používají, ano i tam je jich nedostatek resp. nové nedostanou. Vodafone objednává centrálněji (třeba pro celý region či Evropu). Jelikož to opravdu vypadá, že od výrobce pár měsíců nedostanou ani jeden, pak pochybuji, že by se v zahraničí chtěli nějakých vzdát.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divne, Vodafone DE nedostatok Vodafone Station nema.. asi si nasyslili v predstihu (ale je pravda, ze v DE bola akcia typu gigabit za polovicu minuly rok, vtedy vela uzivatelov preslo na gigabit), Commscope (Arris) sice ohlasil problemy s dodavkami modemov/routerov, vraj je nedostatok WLAN chipov 😀

No a mozno sa uz dockate Arris TG6442DE (aka Vodafone Station 2) s WiFi AX - Vodafone uz testuje.

  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš pravdu. Nie je to "vraj" ale "naozaj". Mám doma dva odrostlíky přes elektroniku, robotiku a 3D tisk. Jsou vcelku v obraze, sledují situaci, mají přehled o výrobě a "naozaj" se nevyrábí, nebo jen v omezené míře. Tak se dnes spousta součástek ani nedá koupit.... Ani originály, ani žádné náhrady, prostě trh vyschl.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

...a pritom do kabelovyho modemu zadny WLAN chipy nejsou vubec potreba 😉

Kdyby do toho necpali zbytecnosti, ktery nikdo nepotrebuje, mohlo byt zarizeni dostatek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...