Přejít na obsah

Nejsou modemy Vodafone Station


kotasek

Doporučené příspěvky

Museli vědět, že jim dochází modemy. Jenom prostě nechápu, proč mi včera zrušili příjezd technika. Mohli mi rovnou říct, buď dojede technik s 500mbit modemem ve sjednaný čas nebo si počkat na gigabit modem. Takhle budu pravděpodobně bez internetu 5 dnů, jelikož první volný termín byl ve čtvrtek a stávající přípojka má být vypovězena zítra.

 

A pokud budou dostupné gigabit modemy až v září... Zbytečné komentovat. Měsíc ok, ale 4+ měsíce? 😄

  • Super
  • Super
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha 7
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

Zájemci o akci nepřijdou

Zájemci nicméně podle něj nemusí mít obavy z toho, že by o cenově atraktivní nabídku internetu přišli. „Nabídneme jim řešení v podobě připojení o rychlosti 500 Mb/s, které mohou využívat, dokud nebude modem pro 1 Gb/s k dispozici. V případě zájmu zákazníka ho po naskladnění modemů budeme kontaktovat. Podmínky stávající akce samozřejmě takovému zákazníkovi zachováme,“ uzavřel Luštinec.

Takže asi ideální pro všechny, co chtějí Gigabit za pěknou cenu, ale zároveň nechtějí Vodafone Station, protože zatím neumí bridge-mode, na který se bude taky čekat.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník P.Paroulek

Tak jsem se nechal zapsat na listinu čekatelů na gigabit.
Původně jsem chtěl volat až koncem května, abych chybějící bridge-mode měl co nejkratší dobu, ale takto se to vyřešilo samo od sebe.
Komické na tom je, že jsem slečnu na infolince snažil zlomit na variantu, že budu platit gigabit, ale fyzicky budu mít půlgigabit. Až bude bridge mode, tak mi vymění modem a pojedu na gigabitu. To nešlo a za tři dny už to díky chybějícím modemům jde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 58 minutami, tomus napsal:

@pkoci tak jim tam zavolej a vysvětli jim celou situaci a zkus se s nimi domluvit, zda by ti to nepřeklopili rovnou na tu pětistovku, bez naprosto zbytečného vypovídání smlouvy.

Mám neomezená mobilní data, tak to nějak přežiji. Nechci zmiňovat VF, že jsem původní smlouvu vypověděl jen kvůli této akci, abych neporušil podmínky.  A nakonec černý compal si mi líbí víc. :D

 

Úsměvné ale je, že mi v týdnu volal VF. Ptal se mě, proč odcházím od VF, že mi nabídne gigabit za polovinu. 🙂 

 

  • Super
  • Super
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha 7
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, P.Paroulek napsal:

Tak jsem se nechal zapsat na listinu čekatelů na gigabit.
Původně jsem chtěl volat až koncem května, abych chybějící bridge-mode měl co nejkratší dobu, ale takto se to vyřešilo samo od sebe.
Komické na tom je, že jsem slečnu na infolince snažil zlomit na variantu, že budu platit gigabit, ale fyzicky budu mít půlgigabit. Až bude bridge mode, tak mi vymění modem a pojedu na gigabitu. To nešlo a za tři dny už to díky chybějícím modemům jde 🙂

Jenom pro upřesnění: Zápis na listinu čekatelů znamená, že už čekáte jen na modem, ale formálně Vám změnili tarif na 1000/50 ihned? Nebo nastane faktická změna tarifu až s výměnou modemu?

 

Mě to zajímá, protože bych si chtěl ponechat svoje Cisco co nejdéle, ale zároveň bych už teoreticky mohl využívat rychlejší upload. Vám s rychlostí uploadu nějak hýbali, nebo je to stále podle původního tarifu?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Marek-26 No ale o to právě jde. Pokud je možné platit za Gigabit, ale čekat na VF station s Compalem, znamenalo by to, že tarif není nutně vázaný na typ modemu a dokonce ani na konkrétní ED standard. 😄 Alespoň dočasně.

 

Pak se samozřejmě nabízí otázka, jestli mi někdo bude vnucovat Compal (který stejně jako Cisco nesplňuje požadavky pro 1 Gbps přes ED 3.1) jenom proto, aby ho pak mohl vyměnit za VF station...

Upraveno uživatelem janmichaelvincent
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...