Přejít na obsah

Nový firmware Compalu


Návštěvník silebiscz
Přejít na řešení Vyřešil Ondra - Vodafone,

Doporučené příspěvky

Návštěvník silebiscz

Před pár dny došlo u firmware Compalu k nahrazení UPC verze firmwaru na nějakou původní. Od té doby mi na modemu neustále svítí ikona uplinku a wifi. UPC verze to měla lépe vyřešené, kdy se po restartu a určité době obě ikony vypnuly. Nevíte někdo, zda-li jde v FW tuto fci opět zapnout (nedohledl jsem) a/nebo o ní Vodafone alespoň uvažuje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Nový firmware Compalu
Návštěvník silebiscz

@homberg Wifi byla vždy zapnutá a ikony nikdy nesvítily

@sodekcz Nevím jaká je správná verze. Restartoval jsem několikrát a mám tuto

image.thumb.png.fa6301871326a867681c254c08a6f30f.png

 

 

Upraveno uživatelem silebiscz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@silebiscz zkus se poptat na zákaznické lince, nebo možná napíše někdo tady z fóra, jak je na tom s bílým Compalem při stejné verzi HW. (Teď nevím, jestli se  u tebe bavíme o bílé krabici, nebo té novější, černé).

 

Rád bych pomohl, ale mám černou krabici. Jediné co můžu zkusit, zeptat se za pár dnů u tatíka. Tam jsme dnes zprovozňovali novou černou krabici včetně WiFi. Jestli mu svítí trvale, nebo nějakou dobu a pak se dioda vypne zatím nemáme odsledované. Na černé krabici v bridgi (můj modem) svítí trvale "ta zelená zeměkoule" Internet online. WiFi jsem před přepnutím pro jistotu vypnul ručně. FW vypadá takto (řekl bych, že verzi FW máme stejnou) :

image.png.ce5dea7d9bf835fa1c943d73138e08ac.png

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník silebiscz

@sodekcz díky ale reálně není nutné. Mám bílý compa. Důvod svícení je jasný. Upravená verze firmwaru od UPC měla diody ošetřené tak, že se po určité době vyply a zbytečně nesvítily. Vodafone originální firmware vrátil aby zrušil UPC layout a tím i fci ikon. Jestli se dočkáme upravené verze Vodafone firmware je ve hvězdách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...