Přejít na obsah

Prestante nahrazovat "U.P.C." za Vodafone"


Návštěvník Evzen

Doporučené příspěvky

Že bude doména Vodafonezone.cz koncem minulého roku uvolněná jsem tady upozorňoval celkem s předstihem, ale nebyl zájem, protože UPC zone poběží zřejmě pod doménou vodafone.cz

Jinak ta násilná změna slova UPC na Vodafone podle mě nedává moc smysl, je potřeba aby si na to uživatele postupně zvykli, po změně domény se frekvence slova UPC určitě začne snižovat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Presne tak.
Jak jsem psal - pred 11 lety mi pripojku zridilo UPC a na tomto historickem faktu nikdo nic nezmeni... a novy tarif/modem/whatever uz budu mit od Vodafone, logicky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Logika nelogika. To je totální pytlovina překrucovat text ve starých příspěvcích. To je dost totalitní móres. Ani v budoucnu nevidím smysl v tom, proč bych měl napsat to původní označení a web by mi ho měl překroutit na to nové.  Zírám kam se ženeme. 

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale o to přece vůbec nejde. Jestli chce někdo cíleně softwarově přepisovat historii v diskuzi a výrazy nově zapisované tak se úplně potento. (chápal bych mazání nevhodných příspěvků, jak to na fórech bývá) ale tohle, v žádném případě. Navíc ta historie ztratí často kontinuitu i z technického hlediska. Jak to dopadne nevím, jen doufám, že to nepustí do světa. Kwa Slambe, to přece nemůžete udělat, to není žádná pohoda. Přece nemůžou pod mým nickem, klidně poodhalím identitu, problém s tím nemám, být slova, která jsem nenapsal.

Jsem ještě chtěl napsat, to je v dnešní době tak na nějakou žalobu, nebo pořádnej průšvih a ostudu pro VF. No nic, dám si panáka a žilka mi nepraskne, rozšířím cévy.

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

simvás co to tady rozvíjíte za konspirační teorie, tady nikdo neplánuje zpětně přepisovat žádný příspěvky 😮 na zkoušku (tj. ani ne na den) sem zapnul nahrazení upc za vodafone u příspěvků novejch, abych viděl, jak to funguje v praxi (např. když se napíše upc/vodafone, exupc, ex-upc atd), protože po 1.8. by se mělo to nadbytečný používání upc omezit na nezbytný minimum... po 1.8., takže co bylo, to bylo 🙄 do tý doby se tady nejspíš ještě na dost místech objeví upc a následně ex-upc kvůli seo a zpětně se nikde nic nahrazovat nebude

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Tak probehla cenzura... jesteze si to formular v editoru sam pamatuje...


Kdo teda definuje, co je to "nadbytecne" uzivani? Nejakej regularni vyraz, jako se to zjevne delo pri tom testovani?

Kdyz napisu v srpnu, ze "mi v roce 2009 instaloval zasuvku technik UPC", tak se to automaticky nahradi za "Vodafone", protoze to je "nadbytecne"?

Muzu vedet, kdo to s tou "nadbytecnosti" vymyslel a jak konkretne se to bude uplatnovat?

 

A jeste jsem psal, ze s tim "prepisovanim historie" jsem mel na mysli pochopitelne tohle (to bezhlave nahrazovani jednoho slova za druhe, cimz se meni fakticky vyznam napsaneho), ne zadne zpetne prepisovani starych prispevku.

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...