Přejít na obsah

Stěhování bez zásuvky


Návštěvník spenat

Doporučené příspěvky

Návštěvník spenat

Zdravím všechny,

momentálně jsem exUPC klient a jedu na modemu, který je zapojený přes koax. Za měsíc se budu stěhovat do paneláku, kde UPC je, nicméně u samotné bytové jednotky je háček: Nyní je kompletně po rekonstrukci a v bytě není UPC zásuvka, i přesto, že tam dle majitele zůstaly dráty od UPC (před rekonstrukcí UPC používal) a jde jen o koncovku.

Jsem v tomhle upřímně úplný laik a byl bych rád, kdyby mi někdo odpověděl na následující dotazy:

a) Mám se majitele ptát, kde konkrétně zásuvka byla, nebo to UPC technik při návštěvě zjistí sám?

b) Technik zásuvku při návštěvě rovnou nainstaluje (pokud se přijde na to, kde UPC dráty jsou), nebo si to řeším sám? Pokud to řeší technik, platí se za to něco?

Předem díky za reakce 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Stěhování bez zásuvky

Před pár lety jsme řešili totéž, při rekonstrukci baráku se řemeslníkům podařilo zlikvidovat zásuvku. Co si vybavuji

a) věděli jsme, kde končí koax UPC a rozhodně je to jednodušší.

b) technik věděl z objednávky, že bude instalovat zásuvku a bez problémů to čistě udělal, včetně nutného vrtání. Myslím, že se za to něco platilo, ale ve srovnání s náklady na rekonstrukci to byly drobné (stokoruny?), tak to nikdo z nás neřešil.

  • 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal
  • Zlín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptej se, za to nic nedáš. Pokud najdeš původní kabel, možná se vyhneš nějakému zbytečnému vrtání. Aby nedošlo k situaci, kdy se bude muset koax tahat celým bytem znovu. Nebo naopak předem chystej nějakou reálnou trasu abys měl zásuvku v místě pro tebe ideálním.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...