Přejít na obsah

Chromecast a Horizon Go


Návštěvník rotoped999

Doporučené příspěvky

Návštěvník rotoped999

Dobrý den,

mame problem s prehravnáním TV přes chromecast. Máme 3 Chromecasty - normální 3, 3 ultra a posledni chromecast s TV. Na všech máme problém, že přehrávaný pořad najednou skočí od začátku. U Netflixu nebo youtube se nám to neděje. Využíváme jenom aplikaci v telefonu.  Na jednom telefonu je Android 7 a na druhím je 8. Co s tím? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Herb

Zdravim,

kupil som si chromecast 4 a Horizon Go mi ani nejde nainstalovat z dovodu nekompatibility. Vam sa to podarilo ako? 

Diky,

H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rotoped999

Ahoj. Díky za reakci. Chova se to tak, ze pustime porad z horizonu..nejaky starsi...a telefon odlozime a najednou se ten porad zastavi a skoci na zacatek, takze zase musime vzit telefon do ruky a posuvnikem se vratit, kde jsme skoncili. Wifi mame jednu od UPC, pres vlastni AP a pak mame na druhem miste o2 na stejnem ap. Je tam nekde mozost se podivat do error logu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rotoped999

Ahoj, blbe jsem to napsal.

Aplikaci mame v telefonu.....ve vsech. A ano, podarilo se mi dostat aplikaci do chromecastu 4, ale je to neohrabane, nefunguje mi to kolecko, takze jedine mys a to je divny, takze jedeme po staru, ze zapneme chromecast v telefonu, a odeslu stream do chromecastu. Co jsem se dival, tak treba to delalo vcera s Novou. Me to prijde, ze to neni chyba chromecastu, ale jako telefonu......ze se nejednou probere a navaze konektivitu s chromecastem. Zkusim na chromecastu ultra pouzit kabel, jestli to neni wifi. Spis kdyby nekoho napadlo, jak to debagovat

Upraveno uživatelem rotoped999
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rotoped999

Je to tak, funguje, resp. mam to vyzkousene na Netflixu.  My ale z dosahu wifi neodchazime. jsme doma a najednou se to vrati na zacatek relace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Herb napsal:

Kupil som si chromecast 4 a Horizon Go mi ani nejde nainstalovat z dovodu nekompatibility. Vam sa to podarilo ako? 

Jestli myslíš ten nový Chromecast s androidem, tak to bohužel běžným způsobem nepůjde, na to bys musel mít aplikaci Horizon TV a ta u nás nikdy dostupná nebyla a ani nebude, musíme počkat až Vodafone spustí svoji aplikaci Vodafone TV určenou pro zařízení s Android TV.

 

Ale když tady zkusíš prohledat fórum, tak zde najdeš postup jak dostat mobilní aplikaci Horizon Go i do zařízení s Android TV, ale jestli to bude fungovat i na tomhle novém Chromecastu to netuším, zatím to tady nikdo neřešil, ale teoreticky by mělo.

 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...