Přejít na obsah

Gigabit za půlku napořád


kotasek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
před 23 minutami, wencel napsal:

Nemate nekdo zkusenost, kdy presne dojde ke zvyseni rychlosti?

Az to nekdo ve Vodafonu rucne prepise z jednoho systemu do jinyho systemu? ⌨️

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Wlassek Zřejmě budeš stejný případ jako já, prostě mají v systému někde nastaveno, že kdo využívá jakoukoliv slevu, u toho tam tu akci prostě nelze nastavit. Ale nevzdávej to, tuto akci sice neuhádáš, ale mě se taky nakonec povedlo dohodnout, viz výše v tomto tématu. Jen je dobré si připravit argumenty, např .je zajímalo, k čemu vyšší rychlost potřebuji, a jakou mám případně alternativu, tedy dostupná nabídka konkurence.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aktuální stav je ten, že se bridge nepodporuje, ale to už víš. A čekat, že cosi bude během jara (a pak během léta, podzimu, zimy a zase jara atd.) je prostě o ničem. Tady si může operátor navymýšlet pohádek kolik chce, ale to nijak lidem nepomůže. Kdo tedy potřebuje bridge, tak by měl změnit tarif a tím i modem, jiná cesta bohužel není.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Adolf.Shitler@MekliCZ

Paní mi prostě napsala to, co jsem jí napsal já v dotazu, bridge není.
No a tom to to je, já nic měnit nepotřebuji, jen jsem chtěl Giga, protože + 50 Kč je směšných. No ale už to tu bylo zmíněno, krmím tím dost zařízení (včetně případných 3x 4K, když se sejdou)  a ani při předchozích 300M mi to problémy nedělalo, takže současných 500M bude asi fajn na dlouhou dobu. Prostě mě jen bere ten jejich přístup, kdyby mi napsala paní nevím vyližte si, vyjde to nastejno. Když jsem na odpověď čekal týden, myslel jsem, že to někam předali někomu kompetentnímu, ale evidentně to pani nepochopila (chápu, nemůže vědět vše, mají manuál a technické věci jim moc neříkají), tak mi poslal tohle 💩 . Co zkusit, ať tam napíše každý kdo má o bridge zájem, třeba když nás bude více, začnou se tím zabývat.

Upraveno uživatelem Ritchy
  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Adolf.Shitler napsal:

Bylo by - jen tak pro zajímavost - dobré vědět, kolik home userů ten bridge vůbec používá a nemohou bez něho být. Jestli je počet na úrovni statistické chyby, pak se ani nelze divit, že na to pipiny z KC nejsou školeny...

Málo. Navíc jim to často radí, případně z neznámého důvodu konfigurují nějací "autističtí ajťáci".😁 Možná je to v rámci té statistické chyby.

 

Ještě k celému systému. Ono uživatelé a operátoři by si vcelku mezi sebou ten systém dokázali odladit. Jenže to by museli manažeři operátorů naslouchat a lépe analyzovat tyhle vzájemné šarvátky. A pokud k tomu mají podobný přístup "po americku", jak píše Evžen, tak to vede, kam to vede. Je paradoxní, že tahle metoda po americku nás zatahuje do systému indiského heldesku. Kdo zažil, ví, že Ind moc nevyřeší, když se dostane mimo tabulkový proces. Tyhle pozice jsou primárně školeny právě na tabulkový proces, nezřídka jim chybí praxe a vlastní myšlení není příliš podpoorváno, protože se tabulkám vymyká. Je to takový začarovaný kruh.

ajajaj, utekla mi nějaká písmenka a upravit už není k dispozici

Upraveno uživatelem sodekcz
  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník millan

Zdravim, tak dneska jsem byl kvůli této akci na pobočce, kdy jsem chtěl změnit svůj tarif exUPC 150/10 (platil jsem 529 Kč s modemem) na 500/30, kdy obchodník řekl že musí dojít k navýšení ceny(o čemž jsem věděl) tak jsme to udělali tak že mi k tomu dal TV start za 150 Kč a po měsíci, že mám vypovědět smlouvu na ten setobox a internet mi zůstane za stejnou cenu. Takže 2x zaplatím 150 navíc a pak už jen 500 měsíčně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...