Přejít na obsah

Gigabit za půlku napořád


kotasek

Doporučené příspěvky

V 8. 4. 2021 v 19:03, Danny_79 napsal:

Určitě zkus Vodafone prodejnu, nic tím nezkazíš :-). Přišel jsem tam, pánovi za pultem jsem vysvětlil problém s objednávkou po telefonu. Jen se zasmál, řekl mrknem na to a za 15 min. jsem šel spokojenej domů 🙂

Dan

 

Tak bohužel, ani na prodejně jsem nepochodil, řekli mi úplně to samé, měl jste slevu, máte smůlu, přes to nejede vlak. ☹️

 

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@PetrM 🙄

V 8. 4. 2021 v 23:38, Slamb napsal:

1) zavolám na 800 77 00 77

2) proklikám se, že chci přepojit na operátora

3) řeknu "Dobrý den, já bych se chtěl jenom zeptat, jak mám postupovat při ukončení smlouvy s Vodafonem..."

4) pak už se to děje všechno samospádem, přepojení a vždycky příjemnej pokec s nějakym fajn týpkem k naprostý spokojenosti všech

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Slamb Ano, ano. Já to jednu dobu měl každý rok jako koníček :)  Naposledy mi chtěli zvednout internet o 50Kč ( to všem, už je to déle )   Já měl Klasik + balíček Sport (byl zdarma ke Klasiku) a Internet za asi 540,- ( už si nepamatuji ) 

A začal jsem, že je o na mne už moc, že jsem v invalidním důchodu ( to nekecám :) )  A že si radši dám ven anténu a natáhnu si kabel ke kámošovi kterej má doma firemní optiku ( to už jsem kecal 😄 ) 

A nejdřív, že by mi to upravil na to samé jen místo Sportu mi dá Sport mini, tam jen prý není Eurosport. Tak mu říkám, že to je jediné na co koukám (tenis a snooker).

Tak jsem ho nechal ještě chvíli přemýšlet a nakonec mám Klasik + Darvin mini + Sport + Internet za 480,-  😄

  • Basic 250 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • Compal black, CA modul
  • Praha 10
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fido

Ve ctvrtek 8.4.2021 jsem objednal v akci 1Gb/s a mam tarif jaky svet nevidel :-(  ::: Megarychlý internet až 400 Mb/s za super cenu. ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bigi

Přidám svoji zkušenost. Mám internet 500Mbit/s s cenou ještě od UPC 529Kč - včetně pronájmu modemu plus televizi Klasik za 150Kč. Asi před měsícem došlo k výměně televize za tu novou Vodafone krabičku a převedení do systému Vodafonu. Napsal jsem přes formulář v Můj Vodafone dotaz, zda je možné přejít na Gigabit, když cena bez modemu je vyšší (459Kč) než nabízených 450Kč. Na dotaz odpověděli, že se ozvou s nabídkou. Po týdnu se sami ozvali, že přestup na vyšší tarif není problém a nabídli výměnu modemu během dvou dní. Čekám tedy až mi doručí Vodafone Station na samo-instalaci. Asi opravdu záleží na koho narazíte, když u nás nebyl problém to převést na vyšší tarif s navýšením měsíční platby jen o 20Kč a to je ještě navýšení způsobené jen rozdílem v ceně pronájmu modemu. S nikým jsem se nemusel dohadovat, paní na lince byla velice příjemná a dokonce se omluvila, že to tak dlouho trvalo. Uvidíme jakou rychlostí to teda po výměně modemu pojede. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB

Aha, tak já to dělal celou dobu špatně...

Na úvodní stránce Vodafonu kliknu na banner s nabídkou "NAPOŘÁD", zadám adresu a telefon, objeví se nápis, že se brzo ozvou s vysvětlením. Pod tím jsou 3 tarify s tlačítkem KOUPIT, kliknu na KOUPIT, vyskočí okno, zadám telefon a poté se objeví "Do 30 minut vám zavoláme", za 5 minut telefon a za 15 minut mám 500 Mbit/s za 500 Kč (místo 150 Mbit/s za 430 Kč).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@OndrejB Tak snad ti to vydrží. Moje zkušenost ze včerejška. Domluvil jsem si změnu z 200+ na 500Mb/s. 200+ běželo 280Mb/s. Po restartu a nahrání nové konfigurace 300Mb/s. Dnes to frčí 230Mb/s. Takže jsem si pohoršil a Vodafon polepšil o 70Kč. Pokrok nezastavíš.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník OndrejB
před 3 hodinami, Jardabr napsal:

@OndrejB Tak snad ti to vydrží. Moje zkušenost ze včerejška. Domluvil jsem si změnu z 200+ na 500Mb/s. 200+ běželo 280Mb/s. Po restartu a nahrání nové konfigurace 300Mb/s. Dnes to frčí 230Mb/s. Takže jsem si pohoršil a Vodafon polepšil o 70Kč. Pokrok nezastavíš.


Co tak koukám na speedtest.net, tak sem tam někde 450 Mbit/s (zřejmě testovací servery, který Vodafone zná), ale na jiných serverech, příp. úplně jiných službách cca 150 Mbit/s. 🙂 Dobrej výdrb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...