Přejít na obsah

Gigabit za půlku napořád


kotasek

Doporučené příspěvky

Návštěvník B-hash

@svaricek2014Tím že na mé síti je teď nějaký provoz, tak to nelze brát jako úplně 100% výsledek, ale na úplně nevytížené síti to je u mě tak 930/50. Tohle je zatím nejméně co jsem naměřil (služba je ale zapojena necelý měsíc). 

11221970091.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Danny_79 napsal:

Já: Ten ale já nepotřebuju, protože mi neumíte dát veřejnou IPv4 za Vodafone Station. Takže jestli to dobře chápu, kvůli rozdílu 50 Kč, mi nemůžete nabídnout 500/30, ale musím si vzít 1Gb/50Mb.

Obchodník: ANO

🤣🤣🤣

 

Tam není veřejná IP adresa? Tzn, ze mi s Vodafone Station nepojede DDNS pripojeni z internetu na NAS?

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verejnou IPv4 adresu umi, ale neumi bridge (zatim). Forwardovani portu funguje, ale je dostupne jen pro TCP/UDP. Forwardovat ostatni protokoly nelze.

Podle toho "verejnou IPv4 za Station" soudim, ze kolegovi bude chybet prave ten bridge.

Upraveno uživatelem zajdee
  • -
  • -
  • -
  • Compal, 3xCA modul
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, zajdee napsal:

Verejnou IPv4 adresu umi, ale neumi bridge (zatim). Forwardovani portu funguje, ale je dostupne jen pro TCP/UDP. Forwardovat ostatni protokoly nelze.

Podle toho "verejnou IPv4 za Station" soudim, ze kolegovi bude chybet prave ten bridge.

Mě vůbec nenapadá jaké jiné protokoly bych mohl potřebovat. Dáte nějaký příklad?

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinými slovy mi nepůjde žádné VPN? Já to trochu nechápu, včera mi technik tvrdil, že jsou všechny porty otevřené.

 

IPv6 konektivitu jsem ochotný oželet kompletně, ale příležitostně se připojovat na VPN do domácí sítě asi ne. Kdyby se jim alespoň dalo věřit, že ten Bridge mode bude... 😕

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...