Přejít na obsah

Gigabit za půlku napořád


kotasek

Doporučené příspěvky

@homberg To samozřejmě vím, myslím to tak, že nechci službu Vodafon TV, chtěl bych dál využívat stávající kabelovku bývalého UPC, včetně zařízení, které mám, ale k tomu bych chtěl ten internet od Vodafonu za polovic.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Danny_79

Pobavím Vás na téma internet za polovic.

Od Vodafone (exUPC) odebíráme internet 150/10 - cca. za 330 Kč, k tomu mám ještě Vodafone TV za 370 Kč + 2 neomezené tarify a pán na lince teď zjišťuje jestli to "nějak" půjde abych mohl dostat internet 500/30, který je o 170 Kč dražší i s pronájmem modemu....🤣🤣🤣. Prý je ta služba internet za polovic hlavně pro nové zákazníky a že pro stávajícího to půjde jedině když budu platit minimálně o 100 Kč víc......což samozřejmě budu.

Vzal si čas na zjišťování a že mi ještě zavolá.

Oni se mi fakt zdají - já jim platím cca. 1500 Kč měsíčně a ještě se mám doprošovat toho jestli mi dají službu, která je v akci pro všechny o 170 Kč dražší?....já sem fakt asi přiletěl z jiný planety 🤣🤣🤣.

Dan

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 4. 2021 v 17:11, pkoci napsal:

Já vypověděl stávající smlouvu a domluvil si ten gigabit napořád. 🙂 Chci se zeptat, zda je možné odpojit stávající služby i dříve než vyprší výpovědní lhůta? Ptám se, protože chci přejít na gigabit co nejdříve paradoxně kvůli vyššímu uploadu. 

A to jste uzavřel rovnou i novou smlouvu? I když na odběrném místě je ještě přípojka blokovaná původní smlouvou?

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sungmaister

Chci se připojit k tomuto tématu po asi 5ti hovorech na klientskou linku jsem byl odkázán na retenci kde jsem chtěl vypovědět smlouvu a přejít na gigabit. 

Paní z retence mi řekla že pokud ji chci vypovědět a přejít na gigabit tak porušuji podmínky akce a odmítnou mě připojit , Byl jsem odkázán na tento výňatek z podmínek akce :

Citovat

V případě podezření na zneužití nabídky si Vodafone vyhrazuje právo neaktivovat službu na telefonním čísle či deaktivovat slevy. Na danou slevu nevzniká právní nárok.

 

Takže jsem si musel vydupat gigabit za 685 kč měsíčně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník brotcz

Tak po telefonu UPC/Vodafone,  změna z 150/10 na 1Gb internet bez problému, ted jsem platil za 150/10- 470kč a nově za 1Gb 550kč s modemem, televize mi zustala (UPC) pře CA modul, jen co jsem musel zrušit je pevný telefon, prý to neumí ten modem, ale stejně ho nepoužívám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Danny_79

Vodafone nezklamal, komedie má konec, který jsem "očekával".

Večerní telefonát s obchodníkem:

Obchodník: Víte, Vy platíte 330 Kč na té exUPC smlouvě (psané na partnerku), ostatní služby jsou na Vás a tak pokud chcete ten 500/30 tak Vám k tomu musím přidat televizi na tu původní smlouvu.

Já: Ale já už televizi od Vodafone jednu mám....je psaná na mě.

Obchodník: Na tu původní smlouvu Vám mohu nabídnout Gigabit.

Já: Ten ale já nepotřebuju, protože mi neumíte dát veřejnou IPv4 za Vodafone Station. Takže jestli to dobře chápu, kvůli rozdílu 50 Kč, mi nemůžete nabídnout 500/30, ale musím si vzít 1Gb/50Mb.

Obchodník: ANO

🤣🤣🤣

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Michal Pelikán napsal:

A to jste uzavřel rovnou i novou smlouvu? I když na odběrném místě je ještě přípojka blokovaná původní smlouvou?

Novou smlouvu budu podepisovat až v den znovupřipojení. Čekám, až se mi ozvou ohledně odpojení.

Upraveno uživatelem pkoci
  • Super
  • Super
  • Základní
  • Vodafone Station WiFi 5
  • Praha 7
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník svaricek2014

Dobrý den,

mohl by mi prosím někdo kdo má  tarif 1Gb/s poslat screenshot nebo odkaz  na výsledek testu jak to v reálu funguje?

Moc děkuji

https://www.speedtest.net

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...